Logo

Wypadek na trasie S5! Audi "zmiotło" Hyundaia z przyczepką

Artykuł dodany: Środa, 2 maja 2018
Wypadek na trasie S5! Audi
REKLAMA

We wtorek, 1 maja, o godz. 9.50 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze ekspresowej S5. Z wstępnych ustaleń wynikało, że na nitce w kierunku Poznania zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Łubowa, patrol S5 i pomoc drogową.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy z OSP Łubowo. Okazało się, że w zdarzeniu udział brało Audi A8 i Hyundai, który ciągnął przyczepkę. Audi uderzyło w przyczepkę ciągniętą przez Hyundaia. Samochody były w pozycji na kołach, jednak przyczepka została całkowicie zniszczona. Autami podróżowali sami kierowcy, którzy opuścili pojazdy o własnych siłach.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu Pogotowia Ratunkowego, zorganizowaniu ruchu na trasie w kierunku Poznania na jednej nitce i uprzątnięciu jezdni po zabraniu pojazdów przez autopomoc. Ruch na trasie utrudniony był przez prawie 5 godzin. Obaj kierowcy zostali zabrani przez Zespół Ratownictwa medycznego na dalsze badania do szpitala w Gnieźnie.
 
źródło: OSP Łubowo

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno