Logo

Nieznany motocyklista z pijanym pasażerem najechał na pijanego 20-latka

Artykuł dodany: Wtorek, 1 maja 2018
Nieznany motocyklista z pijanym pasażerem najechał na pijanego 20-latka
REKLAMA

W poniedziałek, kilka minut po północy, w Niechanowie doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący motocyklem najechał na leżącego na jezdni młodego mężczyznę. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, nieznany na chwilę obecną kierujący motocyklem marki Honda z nietrzeźwym pasażerem, jadąc od strony Niechanowa w kierunku Żydowa najechał na nietrzeźwego 20-letniego mieszkańca Żydowa leżącego na prawym pasie ruchu. Następnie motocykl przewrócił się i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Po zdarzeniu kierujący motocyklem oddalił się w nieznanym kierunku. Pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, pobrano mu krew do badań.

Pasażer motocykla, 20-letni mieszkaniec Cielimowa, doznał obrażeń ręki i również trafił do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 1,1 promila alkoholu w organizmie. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (6)

Bart
03.05.2018 16:08

To jest przerażające! Ja osobiście nie wyobrażam sobie usiąść za kierownicę czy to samochodu czy motocykla choćby po głupim kieliszku wina... To jest krok do tragedii! Można człowieka zabić! Głupota ludzka nie zna granic...

Odpowiedz
Gom
02.05.2018 22:52

Mi się wydaje że to ten pasażer prowadził motocykl. .......l Logiczne?

Odpowiedz
Abp.
02.05.2018 16:11

Nie on jeden leżał na jezdni. Jest wiele takich przypadków. Ale motocyklista też pewnie nawalony jak stodoła zbożem po żniwach. Jezdnia nie jest od leżenia - po niej jeżdżą pojazdy i nie jest to miejsce do odpoczynku po trudach dnia codziennego suwerena.

Odpowiedz
Ktoś
02.05.2018 09:23

Co raz to więcej mamy ALKOHOLIKÓW - KIEROWCÓW na drogach, stanowczo są za MAŁE KARY, woli zapłacić kilka stawek a i tak dalej będzie robić po swojemu, czyli JEŹDZIĆ PO PIJAKU DALEJ . Policję mają gdzieś. Gdyby było dożywotnie odebrane prawo jazdy, oraz wyrok obligatoryjny na 2 lata pozbawienia wolności, to stanowczo każdy kierowca zastanowił by się czy warto mu ryzykować na 2 lata w więzieniu, o odzyskaniu prawka to może sobie pomarzyć. NO ALE MAMY TO CO WIDAC NA ULICACH, a wypadków po pijanemu będzie coraz to więcej.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Abp. - 05.05.2018 08:14

Tak. Jak mu zabiora papierek, to nie bedzie jezdzil....

Autorka
02.05.2018 01:23

Ciekawe czemu leżał na jezdni. W głowach się przewraca tej młodzieży!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno