Logo

Jechał na jednym kole i uderzył w drzewo! Motocykl nie miał ważnego przeglądu

Artykuł dodany: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Jechał na jednym kole i uderzył w drzewo! Motocykl nie miał ważnego przeglądu
REKLAMA

W niedzielę, 22 kwietnia, kilka minut po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kosowo w gminie Czerniejewo motocyklista jadąc na jednym kole uderzył w drzewo. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Gnieźnie. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący motocyklem marki KTM, 36-letni mieszkaniec Żydowa, jadąc od strony Wrześni w kierunku Żydowa, na prostym odcinku drogi, jadąc na jednym kole, zjechał na prawą stronę jezdni, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie zakończył jazdę na drzewie.

Motocyklista z ciężkimi obrażeniami ciała został karetką Pogotowia Ratunkowego przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Motocykl został zabezpieczony na parkingu depozytowym do badań przez biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Za stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym polegające na jeździe motocyklem na jednym kole policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 36-latka. Dodatkowo okazało się, że pojazd nie został w wyznaczonym terminie poddany badaniu technicznemu.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Czerniejewie.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (12)

Balon
29.04.2018 09:45

To była ewidentna wina drzewa i tego kto je tam posadził przecież motocykliści to zawsze ofiary

Odpowiedz
Inzynier
24.04.2018 21:46

i co im po tym zatrzymanym prawku jak chłopak nie żyje

Odpowiedz
Jozin
24.04.2018 17:06

Za stworzenie bezpieczeństwa..... brawo Panie redaktorze. Do nauki..

Odpowiedz
Osiedlowiec
24.04.2018 16:50

Wszędzie pełno tych co im pracować się nie opłaca. Mają 500+ i w tango. Policja jakaś od dłuższego czasu niewidoma. Zresztą ich nawet nie widac.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Riposta - 27.04.2018 17:27

GAL..WAY. A co ty tu robisz i udajesz globtrotera, dlaczego sam się nie przedstawisz i nie załączysz dokumentu. Polska i Polacy ci się nie podobają, a co sam zrobiłeś dla dobra tego kraju i korzystasz z dobrobytu innych jak pasożyt. Udajesz tchórzliwego bohatera, mając zapewne tablicę rejestracyjną tak pogiętą aby nie odczytać twojej tożsamości królu szos. "Do bani" to ty masz poglądy na temat własnego kraju i przestrzegania obowiązujących przepisów.

Gal... Way - 27.04.2018 00:21

Znajdziemy chwilę czasu, sprawdzimy IP Pana z osiedla, zaprosimy do sądu i przestanie zniesławiać. Może się czasami okazać że mama zapłaci i na internet nie wystarczy.
Nic nie jest typowe. Jak wsiądziesz kiedyś i będziesz jeździł tyle lat co ON i robił to w taki sposób w jaki mało kto potrafi, choćbyś stracił nogę, spróbowałbyś jeszcze wiele razy. Tak jak On. Nie pierwszy, nie tysięczny raz podniósł maszynę. W PL, DE, NL B, F i kilku innych krajach w których nie byliście, a być możecie, jeśli od forum się oderwiecie... Jest sensacja dla zwykłych ludzi, którzy dorwali się do internetu. Nie traćcie czasu na forach, zajmijcie się swoim życiem. Przestalibyście zaraz po konieczności załączenia dokumentu tożsamości przy komentarzu. Polacy wiedzą wszystko co trzeba najlepiej. Tylko drogi, prawo, rząd i wiele innych rzeczy jeszcze mają do bani.
Ludzie giną w górach, pod wodą, na lądzie i w powietrzu robiąc to co kochają, a inni to "oceniają" bo jest lokalny news.
Komentarz jest JEDEN i BARDZO PROSTY.REST IN PEACE... bez żadnej riposty...

Xxxx - 25.04.2018 16:24

Co ty piszesz chłopak normalny i pracujący i napewo nie był pod wpływem alkoholu baranie nie wiesz nie udzielaj się i nie osadzaj. I co ma 500+ do wypadku. Taki jesteś idealny super gratuluję..... uważaj żebyś się nie przejechał w życiu.....

Moto
24.04.2018 16:26

Odkręcał manetkę, wiedział co robi.....

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Koleżanka - 25.04.2018 16:20

Nie znasz człowieka nie osadzaj. Kondolencje rodzinie Remik był dobrym człowiekiem niestety już go nie będzie.

Nie pis
24.04.2018 09:10

Czy wolno pić piwo i wódkę na ulicy. Na schodach domów ? Tak się dzieje, a policja , której mało widać i straż miejska, tak samo. Jeśli już jadą raz na parę dni, to nawet nie widzą i nie reagują. Cała bateria butelek stoi obok. Żeby nie zabrakło. Kto rządzi bezpieczeństwem mieszkańców w Gnieźnie ? Czy jest taka instytucja w Gnieźnie ?.

Odpowiedz