Logo

Podsumowanie działań "Bezpieczny przejazd kolejowy". 17 ukaranych kierowców

Artykuł dodany: Piątek, 6 kwietnia 2018
Podsumowanie działań
REKLAMA

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie oraz Straż Ochrony Kolei prowadzili na terenie miasta i powiatu gnieźnieńskiego działania "Bezpieczny Przejazd Kolejowy". Akcja polegała na kontroli zachowań kierowców na przejazdach kolejowo-drogowych.

Zdarzenia drogowe powstające na przejazdach kolejowych najczęściej są tragiczne w skutkach, ich uczestnicy tracą zdrowie, a nawet życie. Stąd też wspólne działania policjantów z gnieźnieńskiej drogówki ze Strażą Ochrony Kolei. Wczoraj przy przejazdach kolejowych można było spotkać patroli, a funkcjonariusze zwracali szczególna uwagę na prawidłowe zachowania kierujących, edukowali z zakresu zagrożeń płynących z wykroczeń popełnianych na przejazdach i apelowali o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach strzeżonych.

Podczas wczorajszych działań ujawniono 17 kierujących, którzy naruszyli przepisy przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym w rejonach przejazdów kolejowych. Gnieźnieńska drogówka przypomina - pociąg nie zatrzyma się natychmiast w chwili pojawienia się na torowisku zagrożenia.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno