Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Galeria Piastova otwarta! Klienci "rzucili się" na promocje

Czwartek, 5 kwietnia 2018
  • Galeria Piastova otwarta! Klienci
REKLAMA

Dzisiaj o godz. 11.00 odbyło się otwarcie Galerii Piastovej. Do nowego centrum handlowego "wlała się" fala mieszkańców, którzy chcieli kupić towary w promocyjnych cenach. Przygotowano nie tylko okazje cenowe, ale również wiele atrakcji.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 07.04.2018 23:24  Odpowiedz na komentarz

    A Sylwia Grzeszczak śpiewała żeby cieszyć się z małych rzeczy, jest nowa ładna galeria to czemu tyle hejty. Trzeba zmienić nastawienie do życia i docenić wszystko. A galeria na prawdę super.

    10.04.2018 07:37

    Oczywiście że jest ok. Komu się nie podoba niech nie chodzi. Jakoś nie ma problemu z dojazdem, a tyle hejtu i burzy przed otwarciem. Do Biedronki prowadzi ta sama trasa i nie było i nie ma problemu. W czym rzecz.

  • 07.04.2018 01:39  Odpowiedz na komentarz

    Patrząc na ludzi widać biedę i nijakość. Takie Gniezno. Bez zmian. Gdzie ten budzik, który miał obudzić miasto i mieszkańców Panie Prezydencie?

  • 05.04.2018 23:48  Odpowiedz na komentarz

    Byłem na kilku otwarciach galerii, prawdziwych galerii (mówimy tutaj o metrażu, typu Galeria Solna w Inowrocławiu) i dziwie się że otwieramy z wielka pompą a w środku kilka punktów jeszcze nie czynnych - bardzo dziwne. Po drugie nie wiem czy można to coś nazwać galerią ponieważ jest chyba mniejsza niż Karuzela we Wrześni. Jedna prosta i do domu. Żadna konkurencja do Galerii Gniezno. Powinni to nazwać co najwyżej Dom Handlowy.

    06.04.2018 14:26

    Zgadzam się z Mariuszem, to coś to nie galeria a najwyżej pasaż handlowy. Chińszczyzna w oczy kole. Zamiast pyry poznańskiej powinna tam być jakaś chińska speluna.Karuzela we Wrześni jest o wiele lepsza. No a najlepiej to w Poznaniu- tam to galerii od groma. Jadę jutro. Mam wolne miejsce w aucie. Kto chętny?

    06.04.2018 09:34

    Mariusz - masz chłopie problem sam z sobą. Gdzie nie byłeś, czego nie widziałeś. Już do tej Galerii nie wchodź. Bywaj w prawdziwych !

  • 05.04.2018 18:38  Odpowiedz na komentarz

    Pani przy stoliku z serduszkiem ładna.Reszta niewiem.Chodzi o artykuły.Pepco,rtv,biedronke,Lidl mam obok siebie.Na co mi ganiać taki kawał drogi do tych samych sklepów?

    16.04.2018 18:14

    Droga Monia.Każdy ma prawo pisać co uważa.Pojechałem,obejrzałem w środku,no powiem Ci,że na żywo całkiem inaczej.Jestem pod wrażeniem.Małe M1 Poznań.Zrobiłem zakupy,a tamten wpis,robiłem przez zdjęcia.Niemartw się.Wpadnę tam znowu.No cóż.Lubię chodzić po takich galeriach.Pozdrawiam cię cieplutko.

    06.04.2018 14:49

    przecież nikt ci nie każe ganiać do nowej galerii, jak wszystko masz pod nosem,obok swojego domu

  • 05.04.2018 18:06  Odpowiedz na komentarz

    Przynajmniej,ci co poszli,byli zadowoleni,a nie ci co glupie kkmentarze pisza,zawisc,jad i nienawisc z nich wylazi,brak slow

  • 05.04.2018 17:18  Odpowiedz na komentarz

    A kim był ten Piastov? To jakiś Rosjanin? Czy IPN go sprawdził?

  • 05.04.2018 15:44  Odpowiedz na komentarz

    ksiądz świeci nowa galerię.... rynce opadowywują...

    05.04.2018 19:50

    Płaczę... ;))))

  • 05.04.2018 15:42  Odpowiedz na komentarz

    Średnia wieku 65+ widać brak zajęcia.
    W bloku z okna nic się nie działo, więc można pozbyć się bez, celu...

    06.04.2018 09:38

    Poniżej 65+ powinni być w pracy, a nie obserwować i pisać głupie komentarze.

  • 05.04.2018 15:39  Odpowiedz na komentarz

    Pacjentów nie brakuje...