Logo

"Taka jestem i już!" Magdaleny Zawadzkiej na marcowym spotkaniu Klubu Dyskusji o Książce

Artykuł dodany: Wtorek, 3 kwietnia 2018
REKLAMA

Jeszcze przed świętami Wielkanocnymi udało nam się porozmawiać na temat autobiografii Magdaleny Zawadzkiej "Taka jestem i już!". Tytuł poleciła Ewa Ciesielska, która również przygotowała krótkie wprowadzenie.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Książka sprowokowała dyskusję na temat celowości wydawania autobiografii przez sławne osoby. Zgodziliśmy się z poglądem, iż publikacje tego typu kierowane są głównie do fanów. I ta grupa odbiorców czerpie największą przyjemność z ich lektury.

W ksiązce Magdaleny Zawadzkiej spodobały się nam wspomnienia autorki z czasów jej dzieciństwa, młodości a potem szkoły aktorskiej. Wspaniałe są zdjęcia zamieszczone w publikacji. Zawodu doznają, za to osoby, które chciałyby w autobiografii poczytać o intymnych relacjach z mężem, plotkach z kręgu sceny aktorskiej, czy zwierzeniach na temat niewygodnych zdarzeń. Magdalena Zawadzka takich kwestii nie porusza. Można za to dowiedzieć się co myśli na temat kapeluszy, muzyki disco polo i Alasce. Zresztą podróże to wielka pasja Pani Magdaleny. Poświęca im w swojej książce sporo miejsca.

Tytuł polecamy szczególnie wszystkim miłośnikom aktorki, jak również tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na jej temat.

Tematem kwietniowego spotkania Klubu Dyskusji o Książce będzie "Konopielka" Edwarda Redlińskiego. Zachęcamy do zapoznania się z tytułem i zapraszamy do dyskusji, która odbędzie się 24 kwietnia o godz. 18.00 w czytelni Wypożyczalni dla Dzieci przy ul. Mieszka I 15.
tekst: KDoK
foto: KDoK

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno