Logo

Stan toru przed Super Meczem - niedziela (godz. 15.30)

Artykuł dodany: Niedziela, 1 kwietnia 2018
Stan toru przed Super Meczem - niedziela (godz. 15.30)
REKLAMA

Na Lany Poniedziałek zaplanowany został Super Mecz pomiędzy zespołami Car Gwarant Start Gniezno i Fogo Unią Leszno. Początek o godzinie 13.45 (prezentacja), a pierwszy wyścig kwadrans później. Organizatorzy pojedynku z niepokojem spoglądają na warunki pogodowe - w sobotę nad Gnieznem padało. Tor przyjął dużą ilość wody, jest jednak w dobrym stanie.

W niedzielne popołudnie działacze beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej usunęli zalegające na torze kałuże. Wiejący wiatr przyczyni się do osuszenia toru. Jeżeli w nocy nie będziemy świadkami kolejnych opadów atmosferycznych to pojedynek Drużynowego Mistrza II Ligi z Drużynowym Mistrzem Polski jest niezagrożony. W tej chwili (godzina 16.30) w Gnieźnie jest dość chłodno i wietrznie. Nie pada. Prognozy pogody nie wykluczają opadów śniegu w godzinach wieczornych oraz nocnych. Stan toru będzie na bieżąco monitorowany, a kolejne informacje przekażemy jutro w godzinach porannych.

Informacja organizacyjna - w Lany Poniedziałek do dyspozycji kibiców oddajemy cały stadion, na sektorze C nie będzie jednak dostępnych stoisk gastronomicznych. Ulokowane zostaną one tylko w sektorach A i B stadionu przy ul. Wrzesińskiej 25.
tekst: GTM Start Gniezno
foto: GTM Start Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno