Logo

Wielkanocne "Szukamy Młodych Talentów" w Niechanowie

Artykuł dodany: Czwartek, 29 marca 2018
Wielkanocne
REKLAMA

27 marca na sali sportowej Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Niechanowie odbył się Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego "Szukamy Młodych Talentów" - XVI edycja rozgrywek. Po raz kolejny do rywalizacji przy tenisowych stołach przystąpiło ponad osiemdziesiąt dziewcząt i chłopców ze szkół powiatu gnieźnieńskiego i nie tylko. Dokładnie startowało 82 zawodników.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Okazuje się, że te turnieje tenisa stołowego pomimo, że rozgrywane są w dni powszednie tygodnia, cieszą się cały czas dużym zainteresowaniem. Biorąc pod uwagę świąteczny charakter imprezy wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez GOSiR i Stowarzyszenie "Chrobry-Gniezno". Upominki rzeczowe dla zwycięzców indywidualnych ufundował natomiast Prezes GLKS "Pelikan" Robert Prawniczak, a puchary Wójt Gminy Eugeniusz Zamiar. Nagrodę specjalną dla Patryka Króla ze Sławna za awans do Ogólnopolskiego Turnieju Żaków w Tenisie Stołowym ufundowaną przez Krystynę Łybacką Poseł do Parlamentu Europejskiego wręczył kierujący jej biurem w Gnieźnie Tadeusz Tomaszewski.

Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno", Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, Klub Sportowy "Stella" oraz Szkoła Podstawowa i Wójt Gminy Niechanowo.

Zwycięzcy za zajęcie pierwszych 3 miejsc otrzymali upominki rzeczowe i okolicznościowe medale. Puchary Wójta Gminy Niechanowo za zajęcie od I do III miejsca w klasyfikacji zespołowej szkół wywalczyły niżej wymienione placówki:
  1. SP Budziszewko - 49 pkt.
  2. SP Tulce - 38 pkt.
  3. SP Niechanowo - 36 pkt.
  4. SP 8 Gniezno - 34 pkt.
  5. SP Sławno - 15 pkt.

Spośród zaproszonych gości udział wzięli: Wójt Gminy Niechanowo - Eugeniusz Zamiar, Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry Gniezno" - Stanisław Dolaciński, Przewodniczący Rady WZ LZS w Poznaniu, Asystent Krystyny Łybackiej Poseł do Parlamentu Europejskiego -Tadeusz Tomaszewski , Dyrektor Szkoły Podstawowej w Niechanowie - Elżbieta Rzepecka Roszak, Prezes UKS Niechan - Zbyszek Linkiewicz, Prezes GLKS "Pelikan" - Robert Prawniczak, reprezentujący GOSiR i sędzia główny - Tadeusz Nowak oraz Leszek Hyżyk sędzia turnieju.

Kolejne, już przedostatnie tenisowe zawody edycji 2017/2018 odbędą się w hali sportowej w Kiszkowie, w dniu 17 kwietnia, na które serdecznie zapraszamy.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno