Logo

REKLAMA
Plik banneru

Seks nie musi być nudny! 4 porady eksperta ze sklepu erotycznego

Artykuł dodany: Czwartek, 22 marca 2018
Seks nie musi być nudny! 4 porady eksperta ze sklepu erotycznego
REKLAMA

Sex shop kiedyś wiązał się z poczuciem wstydu i z tabu. Dziś, kiedy psychologowie bez pardonu rozmawiają o seksie, a celebryci dzielą się sex taśmami, mamy coraz mniej powodów do niezdrowego rumieńca. Zobacz, w jaki sposób można odmienić swoje kontakty seksualne tak, aby były w pełni satysfakcjonujące do obu stron.

Porada pierwsza: zmieniajcie pozycje i dajcie wedrzeć się nudzie do sypialni
Pozycja misjonarska, choć najprostsza, może po pewnym czasie znudzić się każdemu. Zmieniajcie zatem pozycje. Nie bójcie się eksperymentów. Doświadczajcie i uczcie się z każdym dniem lepszego poznawania potrzeb partnera, ale też swoich własnych. Zadbajcie o siebie nawzajem.
 
Porada druga: zadbajcie o grę wstępną
Seks wymaga odpowiedniej oprawy, aby przyniósł satysfakcję fizyczną i emocjonalną na odpowiednim poziomie. Szczególnie panie są podatne na budowanie atmosfery, poczucia bezpieczeństwa i rozluźnienia. Panowie z kolei są wzrokowcami i uwielbiają napawać się widokiem pięknego ciała wybranki, zanim jeszcze dojdzie do czegoś więcej. Dawajmy sobie to, co faktycznie sprawia nam obojgu radość. Intrygujmy, czarujmy i uwiedźmy się na nowo. Jest to szczególnie potrzebne po kilkunastu latach małżeństwa. Rutyna zabija już niejeden piękny związek. Nie pozwólmy, aby taki los spotkał również naszą relację.
 
Porada trzecia: zaopatrzcie się w gadżety erotyczne
Urozmaicenie życia seksualnego jest możliwe dzięki sięgnięciu po wymyślne gadżety erotyczne. Sklep erotyczny Secretive oferuje szeroki wybór akcesoriów o różnym charakterze. Akcesoria erotyczne ułatwiają spełnienie nawet najbardziej nietypowych potrzeb seksualnych. Bawcie się seksem i nie twórzcie sztucznych barier, które zazwyczaj najmocniej zakorzenione są nie w ciele, a w Waszych głowach.
 
Porada czwarta: bądźcie dla siebie mili także poza łóżkiem
Seks potrafi scementować i utrwalić relację pomiędzy dwojgiem ludzi. Nie zastąpi jednak szczerej rozmowy ani miłości pojmowanej jako troska i szacunek do drugiego człowieka. Dlatego namiętność należy rozbudzać jeszcze daleko przed stosunkiem. Można to robić na niezliczone sposoby. Warto partnerce raz na jakiś czas wręczyć kwiaty, perfumy czy słodki prezent. To samo dotyczy pań, które powinny obdarowywać ukochanego smacznymi łakociami, pocałunkami i pieszczotami. Nie szczędźmy sobie czułości. Bądźmy też dla siebie dobrze i wyrozumiali. Codzienna dobra atmosfera na pewno wpłynie korzystnie na nasze pożycie.
 
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Kwezyr
24.03.2018 13:18

W Wielki Post nie powinno być żadnego seksu. Powinno to być zakazane ustawowo tak samo jak czerpanie z tego przyjemności. Seks ma służyć wyłącznie poczęciu, a nie przyjemności.

Odpowiedz
Niedlanudy
23.03.2018 10:26

Święta racja, bo nuda zabija wszelkie emocje.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno