Logo

REKLAMA
Plik banneru

Cyrkowy namiot "pękał w szwach"!

Artykuł dodany: Środa, 14 marca 2018
Cyrkowy namiot
REKLAMA

We wtorek Gniezno odwiedził Cyrk Zalewski. Namiot wypełniony był do ostatniego miejsca. Pokazało to, że mieszkańcy Pierwszej Stolicy nie są przeciwni cyrkom, w których występują zwierzęta.

ALBUMY ARTYKUŁU:


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (6)

Blue
16.03.2018 23:11

Osoby protestujące są dla rozrywki bo nie mają co robić. Kto najczęściej odwiedza cyrk? Dzieci. Po co idą dzieci do Cyrku? by zobaczyć wspaniałe zwierzęta i artystów.
Jeśli chcecie cyrk bez zwierząt wystarczy usiąść we fotelu i włączyć telewizję, w rządzie nie ma lepszego cyrku...i to masz na co dzień!

Odpowiedz
Kaufman 73
16.03.2018 06:19

Cyrk jest magią,sztuką z którą należy zapoznawać dzieci, pokazać im inny świat.
O znęcaniu się nad zwierzętami plotą kołtuny które nigdy tam nie były. Czemu nie protestuje się w stosunku do zwierząt domowych tj.koty i psy trzymane w mieście w blokach które TAM się męczą, a właściciel udając porządnego zasrywa ulicę nie pod swoim blokiem i oknem tylko idzie się przejść niby z pieskiem dalej pod cudze domy i dalsze ulice. Niestety to codzienna praktyka większości ,,miłośników" miejskich zwierząt którzy myślą tylko o sobie. Czas na podatek od zwierząt w mieście panie Budasz, woreczki foliowe na kupki się nie sprawdzają bo są noszone tylko na pokaz, ale żaden typ po stworze nie sprząta.

Odpowiedz
Ilona
15.03.2018 21:56

jaka ty biedna elenka, zadnych innych atrakcji w zyciu tylko cyrk. mama nic innego nie pokazala? to siedz w swojej dzurze i czekaj do nastepnego latka.

Odpowiedz
Elena
14.03.2018 22:33

Kiedy Cyrk Zalewski znowu odwiedzi Gniezno?

Odpowiedz
Marcin
14.03.2018 16:20

Protestujący nie przychodźcie już pod cyrki. Tarasujecie tylko przejście i nie możemy spokojnie dojść do namiotu w Cyrku !

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Miś uszatek - 16.03.2018 15:28

No cóż widać nie stać Cię na inne normalne rozrywki. Chodzisz do takich przybytkow pseudo kultury. Każdy wybiera jak widać rozrywki na własnym poziomie. Jak będą walki psów też pójdziesz popatrzeć??? Taka rozrywka dla ludzi bez rozumu. Żal mi Ciebie.