Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Cyrkowy namiot "pękał w szwach"!

Środa, 14 marca 2018
 • Cyrkowy namiot

We wtorek Gniezno odwiedził Cyrk Zalewski. Namiot wypełniony był do ostatniego miejsca. Pokazało to, że mieszkańcy Pierwszej Stolicy nie są przeciwni cyrkom, w których występują zwierzęta.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(6)

 • 16.03.2018 23:11  Odpowiedz na komentarz

  Osoby protestujące są dla rozrywki bo nie mają co robić. Kto najczęściej odwiedza cyrk? Dzieci. Po co idą dzieci do Cyrku? by zobaczyć wspaniałe zwierzęta i artystów.
  Jeśli chcecie cyrk bez zwierząt wystarczy usiąść we fotelu i włączyć telewizję, w rządzie nie ma lepszego cyrku...i to masz na co dzień!

 • 16.03.2018 06:19  Odpowiedz na komentarz

  Cyrk jest magią,sztuką z którą należy zapoznawać dzieci, pokazać im inny świat.
  O znęcaniu się nad zwierzętami plotą kołtuny które nigdy tam nie były. Czemu nie protestuje się w stosunku do zwierząt domowych tj.koty i psy trzymane w mieście w blokach które TAM się męczą, a właściciel udając porządnego zasrywa ulicę nie pod swoim blokiem i oknem tylko idzie się przejść niby z pieskiem dalej pod cudze domy i dalsze ulice. Niestety to codzienna praktyka większości ,,miłośników" miejskich zwierząt którzy myślą tylko o sobie. Czas na podatek od zwierząt w mieście panie Budasz, woreczki foliowe na kupki się nie sprawdzają bo są noszone tylko na pokaz, ale żaden typ po stworze nie sprząta.

 • 15.03.2018 21:56  Odpowiedz na komentarz

  jaka ty biedna elenka, zadnych innych atrakcji w zyciu tylko cyrk. mama nic innego nie pokazala? to siedz w swojej dzurze i czekaj do nastepnego latka.

 • 14.03.2018 22:33  Odpowiedz na komentarz

  Kiedy Cyrk Zalewski znowu odwiedzi Gniezno?

 • 14.03.2018 16:20  Odpowiedz na komentarz

  Protestujący nie przychodźcie już pod cyrki. Tarasujecie tylko przejście i nie możemy spokojnie dojść do namiotu w Cyrku !

  16.03.2018 15:28

  No cóż widać nie stać Cię na inne normalne rozrywki. Chodzisz do takich przybytkow pseudo kultury. Każdy wybiera jak widać rozrywki na własnym poziomie. Jak będą walki psów też pójdziesz popatrzeć??? Taka rozrywka dla ludzi bez rozumu. Żal mi Ciebie.

PODOBNE TEMATY
Cyrk skarży prezydenta Gniezna! Uważa, że złamał prawo 12 października do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu trafiła skarga na Zarządzenie Prezydenta... Czwartek, 18 października 2018
Cyrk przestrzegał prawa, a pikieta i tak się odbyła! Gniezno nie jest przyjazne dla przedsiębiorców? We wtorek w Gnieźnie odbył się spektakl Cyrku Korona. Chociaż przedsiębiorstwo przestrzegało lokalnego,... Środa, 26 września 2018
"WOW'' Cyrku Korona w Gnieźnie! Już we wtorek, 25 września, w Gnieźnie pojawi się znany Cyrk Korona ze swoim nowym programem! Nowy extreme... Piątek, 21 września 2018
"Gniezno lubi klasyczny cyrk ze zwierzętami" Z inicjatywy mieszkańców powstała grupa na facebooku powstałą grupa "Gniezno lubi klasyczny cyrk ze... Wtorek, 15 maja 2018