Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Mężczyzna, który wjechał na teren fabryki baterii z bronią miał ... zabawki

Poniedziałek, 12 marca 2018
  • Mężczyzna, który wjechał na teren fabryki baterii z bronią miał ... zabawki

W sobotę o godz. 18.15 dyżurny Policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że na teren firmy Panasonic przy ul. Słonecznej w Gnieźnie wtargnął uzbrojony mężczyzna. Sytuacja wydawała się bardzo niebezpieczna. Na miejsce wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Po dotarciu na miejsce i rozeznaniu okazało się, że 28-letni pracownik firmy wjechał na parking, zostawił samochód, a przy nim 4 sztuki broni, po czym oddalił się z miejsca. Funkcjonariusze przyjrzeli się pistoletom. Okazało się, że są to zabawki. Po chwili mężczyzna pojawił się z powrotem na miejscu. Okazało się, że prawdopodobnie ma zaburzenia psychiczne. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało go do szpitala.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 16.03.2018 16:18  Odpowiedz na komentarz

    A co ma byc wroci do pracy w tym Panasonicu bo tam to juz taka recydywe niora do roboty. I jazda zamiecione pod dywan zeby nie bylo rozglosu.

  • 15.03.2018 23:52  Odpowiedz na komentarz

    Większość teraz komentuje że znała że widziała jak chłopak się zatraca i traci kontrolę nad życiem jak marnuje się szkoda ze nie było przy nim choćby jednego prawdziwego kumpela kogoś bliskiego kto by mu pomógł być może nie zakończyło by się to taka tragedia dla niego i jego najbliższych być może udałoby się uratować go przed takim losem.Miał cale życie przed sobą teraz nie wiadomo co bedzie.

    17.03.2018 08:58

    Dokładnie! Żył w innym świecie. Nie słuchał jak mu się tłumaczylo że coś jest nie tak. Może mu teraz specjaliści pomogą. Ale sam musi zrozumieć żeby coś się zmieniło.

    16.03.2018 14:17

    Ten gość nikogo nie słuchał.Żył w swoim świecie .Był agresywny .

  • 14.03.2018 20:15  Odpowiedz na komentarz

    Znałem osobiście typa parę ładnych lat... Kiedys był naprawdę spoko od jakiegoś czasu stał się nie do poznania, agresor, cwaniak i jakby był niewiadomo kim... Coś go zgubiło kasa, siłka, narkotyki i wysoka samoocena itp... Może to otoczenie go zmieniło. Weź się w garść chłopie! Czas dorosnąć. To co zrobiłeś było naprawdę słabe... Pomysł trochę o rodzinie...

  • 14.03.2018 12:40  Odpowiedz na komentarz

    Żałuję że kiedykolwiek poznalem/am tego gościa!!!
    Do czubkow z nim

  • 14.03.2018 08:54  Odpowiedz na komentarz

    Takich jak on to na Syberie.

  • 13.03.2018 22:05  Odpowiedz na komentarz

    Był pochłonięty siłownią.A sterydy go zgubiły.W PRACY AGRESYWNY.OD TAKICH LUDZI JAK NAJDALEJ.

  • 13.03.2018 20:41  Odpowiedz na komentarz

    ANONIMGAL osobiscie znam goscia. Dziwie sie ze w tym Pansonicu go zatrudnili kto tam przeprowadza rekrutacje szok. . Od jakiegos czasu swirowal. Potrafil dzwonic do mnie w nocy i gadac jakies glupoty. Poprostu to jest choroba psychiczna. Dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy bo to byla bron sportowa na kulki

  • 13.03.2018 10:15  Odpowiedz na komentarz

    Że psychol to już od dawna było wiadomo . !

  • 13.03.2018 00:49  Odpowiedz na komentarz

    Sterydy niszcza ludzi

  • 12.03.2018 23:50  Odpowiedz na komentarz

    skąd ma pani informacje na temat toksykologii? proszę się nie wypowiadać będąc na bakier z rzetelnymi informacjamiNie świadczy to dobrze o pani wychowaniu

  • 12.03.2018 14:26  Odpowiedz na komentarz

    Więcej narkotyków i sterydów ! Dobrze że nikomu nie wyrządził większej krzywdy Plant.

PODOBNE TEMATY
Oszuści znów dzwonią Oszuści znów zaatakowali w Gnieźnie. Dzwonią i podają się za funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa... Piątek, 18 stycznia 2019
7 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych Gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego przy współudziale inspektorów transportu drogowego przeprowadzili... Czwartek, 17 stycznia 2019
Strażacy ochotnicy podnosili swoje kompetencje 12 stycznia w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie miało miejsce szkolenie dla 52 wolontariuszy... Wtorek, 15 stycznia 2019
Jedna osoba ranna w pożarze mieszkanie przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie Dzisiaj ok godz. 10.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze mieszkanie przy ul. Sobieskiego... Wtorek, 15 stycznia 2019