Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dzień Kobiet dla Aktywnych Pań

Artykuł dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Dzień Kobiet dla Aktywnych Pań
REKLAMA

Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zorganizowało 7 marca 2018 roku w Restauracji Herbowa w Gnieźnie spotkanie z 45-osobową grupą pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W spotkaniu uczestniczyły "wyjątkowe Panie", które od wielu lat zmieniają rzeczywistość lokalną kierując organizacjami pozarządowymi, sołectwami i grupami nieformalnymi lub instytucjami samorządowymi na terenie Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego.   

Stowarzyszenie w ciągu 28 lat swej działalności współpracuje z liderami organizacji społecznych i różnymi instytucjami samorządowymi w realizacji projektów skierowanych do dzieci i młodzieży, osób z niepełnosprawnościami, seniorów, społeczności lokalnych i ... obywatelskich.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet i podziękowania za wieloletnią współpracę przy realizacji projektów Stowarzyszenia przekazali Paniom Stanisław Dolaciński Prezes SMW i Tadeusz Tomaszewski - Honorowy Prezes SMW. To wyjątkowe spotkanie społeczniczek o otwartych sercach na potrzeby innych ludzi było okazją do wręczenia przyznanych przez Stowarzyszenie dyplomów - Lidera Aktywności Obywatelskiej. Ta forma wyróżnienia jest dostrzeżeniem działalności na rzecz członków naszych stowarzyszeń i społeczności lokalnych. Daje poczucie uznania i satysfakcji z pracy i działalności na rzecz dobra wspólnego - powiedziały m.in. Pani Halina Sajewska i Katarzyna Jórga.

Spotkanie zakończyło się wspólnym przesłaniem "razem możemy więcej dla społeczności lokalnych". Honorowe dyplomy Lidera Aktywności Obywatelskiej wręczono również Paniom podczas spotkań w Trzuskołoniu, Mierzewie, Czechowie, Gurówku oraz Stowarzyszeniu "Promyk" w Witkowie i Gnieźnie.
tekst: SMW
foto: SMW
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno