Logo

Wypadek motocyklisty na "piętnastce"! Jednoślad stanął w ogniu

Artykuł dodany: Niedziela, 11 marca 2018
Wypadek motocyklisty na

W niedzielę na drodze krajowej nr 15 między Gnieznem a Trzemesznem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Po upadku jednoślad stanął w ogniu. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Do zdarzenia doszło tuż przed południem. Jak informuje nas jeden z Czytelników: Jechałem w kolumnie samochodów. Chłopców na motocyklach już nosiło. Obserwowałem w lusterku i mówię do dzieci, że oni coś wywiną. Zaczęli wyprzedzać na zakazie, na podwójnej ciągłej. Schowali się między inne auta i jeszcze raz wzięli się za wyprzedzanie. Dwa samochody przede mną znów chcieli się schować. Niestety drugi najechał na podwójną linię i stracił równowagę. Wypuścił motocykl, a sam wleciał do rowu. Motocykl przejechał na przeciwległy pas i trafił w Volkswagena.

Jak udało nam się ustalić, motocyklista nie odniósł większych obrażeń, podobnie jak osoby z Volkswagena.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (9)

Żal
13.03.2018 06:29

Fanów motocykli jeśli już

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Nie żal - 13.03.2018 12:25

Jestem też fanem ale motocykla, bo na motocykle mnie nie stać.

Żal
12.03.2018 12:08

Nie chodziło o osobę pisząca artykuł lecz o pierwsze dwa komentarze

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Nie żal - 12.03.2018 18:11

"Hmmm...to świadczy o upośledzeniu i bólu d..y..." to twoje stwierdzenie pasuje do ciebie jak ulał, w pierwszych dwóch komentarzach jest mowa o samobójcach i zabójcach drogowych oraz szalejących pseudo motocyklistach, nie dotyczy rozsądnych fanów motocykla.

Żal ...
12.03.2018 07:31

Wszystkich motocyklistów do jednego worka włożyć? Hmmm...to śwadczy o upośledzeniu i bólu d..y tych piszących a nigdy nawet nie siedzących na motocyklu...

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Nie żal - 12.03.2018 10:32

Widzisz tutaj o włożeniu wszystkich motocyklistów do jednego worka? A więc nie ubliżaj piszącym, bo sam zapewne należysz do tych jak to sam określiłeś.

Karki - 12.03.2018 09:01

Akurat piszący także jeździ motocyklem z tego co wiem ...

Adam
11.03.2018 21:11

2 dni wiosennej pogody i już szaleją pseudo motocykliści bo inaczej nazwać ich nie można. w głowie nic nie mają prócz tego żeby pokazać ile on ma koni pod d..ą

Odpowiedz
Dość pobłażania
11.03.2018 19:37

Samobójców i zabójców drogowych należy tępić z całą bezwzględnością, nie mandat lecz skierowanie sprawy do sądu.

Odpowiedz