Logo

Juniorki młodsze najlepsze w Wielkopolsce!

Artykuł dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Juniorki młodsze najlepsze w Wielkopolsce!
REKLAMA

Nie tylko pierwszy zespół MKS PR URBIS Gniezno radzi sobie znakomicie w tym sezonie. Nie gorsze wyniki notują ich młodsze koleżanki. Juniorki młodsze okazały się właśnie najlepszą ekipą w Wielkopolsce.

Ostatnie dwa dni były dla podopiecznych R. Popka i R. Solarka niezwykle istotne. Aby zwyciężyć na szczeblu wojewódzkim i awansować do grona najlepszych ekip w kraju konieczne było wygranie dwóch ostatnich spotkań. Przeciwniczkami MKS PR Gniezno były kolejno Real Astromal Leszno (mecz rozegrany w poniedziałek) i UKS Pantery Dopiewo (we wtorek). W obu przypadkach młode szczypiornistki poradziły sobie bezbłędnie i nie były zbyt gościnne dla przeciwniczek. W pierwszym meczu zawodniczki MKS-u zwyciężyły 33:17, w drugim 35:20.

W ten sposób juniorki młodsze z Grodu Lecha zostały najlepszym zespołem w Wielkopolsce. Teraz czeka je rywalizacja na szczeblu centralnym. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie juniorki młodsze MKS-u zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski. Nie mamy nic przeciwko,aby ten scenariusz powtórzył się również w tym sezonie. 
tekst: MKS PR URBIS Gniezno
foto: MKS PR URBIS Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno