Logo

Uszkodził drzwi. Kto rozpoznaje sprawcę?

Artykuł dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Uszkodził drzwi. Kto rozpoznaje sprawcę?
REKLAMA

Gnieźnieńscy policjanci poszukują mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak wybija szybę w drzwiach wejściowych do budynku. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Do uszkodzenia mienia doszło 16 lipca 2017 roku przy ul. Franciszkańskiej w Gnieźnie. Mężczyzna w wieku 20-25 lat, ubrany w szarą bluzę i czarne spodnie wybił szybę w drzwiach wejściowych do budynku. Sprawcę zarejestrowały kamery. Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Mamy nadzieję, że to się zmieni i sprawca odpowie przed sądem za swój chuligański wybryk.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, są proszone o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 426 02 87 (pn. - pt. 8.30 - 15.30) i 997 czynny całą dobę, adres e-mail: anna.osinska@po.policja.gov.pl
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Chuck Norris
10.03.2018 20:33

Minęło ponad 7 miesięcy a ta pseudo-policja nie znalazła chłopaka,którego wygląd mają jak na dłoni i dopiero teraz zwracają się do społeczeństwa o pomoc !!!
TO JEST PO PROSTU SKANDAL pokazujący jak oni pracują za nasze publiczne pieniądze !!! Ale złapać podpitego człowieka i zamknąć bezprawnie w areszcie a tam go okraść i sponiewierać TO ONI POTRAFIĄ BARDZO DOBRZE !!! To są efekty tolerowania wieloletniego bezprawia w KPP Gniezno przez rządzących tym zabolszewionym miastem,którzy nie chcą zadzierać z Policją po to ABY BYLI NIETYKALNI i jeszcze po to aby mieć policję do zakulisowych rozgrywek politycznych to złapią kogo trzeba jak jedzie autem po kielichu !!! A jak nie daje się złapać za kółkiem,bo po kielichu jeździ taxi-to potrafią podać środki odurzające i próbować zlikwidować pyskacza politycznego na zawsze !!! A jak już widzę tą przymuloną pseudo-starościnę dekorującą medalami MILICJANTÓW UCIEKAJĄCYCH NA EMERYTURĘ W SILE WIEKU I UKŁADÓW to tylko chce mi się krzyczeć na całe nasze Gniezno: BAGNO, BAGNO, BAGNO i jeszcze raz POST-SOVIECKIE BAGNO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Redatkor
10.03.2018 14:33

Czyje to były drzwi ?

Odpowiedz
Gnieznianin
08.03.2018 12:57

Na schodach przy ul Franciszkanskiej Grzybowo notorycznie są jakieś balety patoli, miejsce oddawania moczu, szarpanin, hałasów, głośnego "rzucania miesem" do późna, tluczonego szkła, itp. Jedyne czego tam brakuje to patrolu policji i straży miejskiej... Nie ma się co dziwić że ktoś coś tam rozp........

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno