Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

KONA. Tydzień Otwarty w salonie Hyundai Szpot

Czwartek, 8 marca 2018
  • KONA. Tydzień Otwarty w salonie Hyundai Szpot

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Hyundai Szpot, gdzie do 10.03 trwa Tydzień Otwarty KONA. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na nowy model KONA, reprezentujący segment B-SUV, który trafił do sprzedaży na początku roku.

Całkowicie nowy Hyundai KONA jest rasowym SUV-em, charakteryzującym się nowoczesnym, progresywnym designem, wysokiej jakości wyposażeniem, licznymi opcjami współpracy z elektronicznymi urządzeniami zewnętrznymi oraz rozwiązaniami najnowszej generacji z zakresu bezpieczeństwa. To samochód, który jest wyrazem nowoczesnego stylu życia w zurbanizowanym świecie.

Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać ze specjalnego pakietu korzyści na model KONA, składającego się z promocyjnego ubezpieczenia i atrakcyjnego finansowania.

Promocyjne formy finansowania w Hyundai Finance to: Kredyt od 0%, Kredyt 50/50, Kredyt 3 x 33 oraz Kredyt Easy Move On z gwarancją odkupu samochodu. Promocyjne ubezpieczenie wynosi 2,99%. Klient może także uzyskać 2 000 PLN za odkup używanego auta.

Atrakcyjną opcją jest także zakup modelu z rocznika 2017 w specjalnej wersji Premiere. Taki samochód w wersji wyposażeniowej Comfort będzie miał dodatkowo 7-calowy wyświetlacz LCD. Oznacza to, że w porównaniu z modelem o takim samym wyposażeniu wyprodukowanym w 2018 roku, realna korzyść wyniesie 2 900 PLN. Z kolei wybierając takie samo auto w wersji wyposażeniowej Style, Klient otrzymuje dodatkowo nawigację i system nagłośnienia KRELL, zyskując 3 700 PLN.

Nowy model KONA został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o ludziach prowadzących aktywny styl życia, z dbałością o bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i pasażerów. Lista systemów zwiększających bezpieczeństwo obejmuje m.in. opracowany przez Hyundaia system autonomicznego hamowania awaryjnego wraz z funkcją wykrywania pieszych, funkcję wykrywania obiektów w martwym polu widzenia kierowcy, system ostrzegania o ruchu poprzecznym, asystenta utrzymywania pasa ruchu, system kontroli poziomu uwagi kierowcy, statyczne doświetlenie zakrętów oraz automatyczne światła drogowe.

W połowie roku Hyundai wprowadzi do sprzedaży model KONA w wersji z napędem elektrycznym - KONA Electric.

Zapraszamy
W dniach od 5 - 10 marca salon czynny:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 - 19.00
W sobotę od 9.00 do 18.00


Hyundai Szpot
ul. Wrzesińska 174
62-020 Swarzędz
Tel: 61 652 44 44
www. szpot.hyundai.pl
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Król Jimny Kilkadziesiąt osób przybyło w środę, 20 lutego, wieczorem do salonu marki Suzuki firmy Szpot w Swarzędzu... Czwartek, 21 lutego 2019
Oferta wyprzedażowa w nowym salonie Hyundai Szpot. Nowy Salon. Twoja Przestrzeń. Większe Możliwości Hyundai Szpot zaprasza do odwiedzenia swojego nowego Salonu i zapoznania się z aktualną ofertą wyprzedażową... Piątek, 18 stycznia 2019
Sprawdź ofertę wyprzedaży w nowym salonie Hyundai Szpot Nowy salon. Twoja przestrzeń. Większe możliwości. Hyundai Szpot zaprasza do odwiedzenia swojego Nowego... Środa, 21 listopada 2018
Combo Life wjechało do naszych salonów piknikowo Trwająca w dniach 12 - 20 października premiera Nowego Opla Combo Life miała w sobotę piknikowy charakter. Poniedziałek, 15 października 2018