Logo

Policyjne działania "Smog". Zatrzymano 12 dowodów rejestracyjnych

Artykuł dodany: Czwartek, 8 marca 2018
Policyjne działania
REKLAMA

Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami ITD i Żandarmerii Wojskowej przeprowadzili działania "Smog". Akcja miała na celu eliminowanie z ruchu aut, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego co może wpływać na zwiększoną emisję spalin.

6 marca br. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili działania "Smog". Funkcjonariusze na terenie Gniezna i powiatu przy wykorzystaniu analizatora spalin prowadzili kontrole emisji spalin pojazdów.

Podczas działań policjanci skontrolowali 77 pojazdów. W 1 przypadku stwierdzili nieprawidłowości w składzie spalin. W związku ze złym stanem technicznym pojazdów policjanci zatrzymali 12 dowodów rejestracyjnych.

Działania te pozwolą na wyeliminowanie z ruchu drogowego pojazdów niesprawnych technicznie, a w szczególności emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Shredder
08.03.2018 13:45

Żandarmeria to najpierw niech posprawdza trupy w jednostkach wojskowych i na lotniskach. Jak odpalają te swoje unijne sprzęty, świata nie widać...

Odpowiedz
Janek
08.03.2018 09:12

Te 12 dowodów rejestracyjnych pewnie dotyczy w głównej mierze autobusów MPK

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno