Logo

W Kiszkowie polała się krew m.in. policjantów i strażaków

Artykuł dodany: Środa, 7 marca 2018
W Kiszkowie polała się krew m.in. policjantów i strażaków
REKLAMA

4 marca w Kiszkowie została przeprowadzona zbiórka krwi pod hasłem "Ratowanie życia mamy we krwi" oraz "spoKREWnieni służbą" dla uczczenia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W niedzielnej akcji w mobilnym punkcie do pobierania krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wzięło udział 38 osób i zebrano łącznie 17 100 ml krwi. W akcji wzięli udział ochotnicy z Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Urzędzie Gminy Kiszkowo, policjanci z Kłecka i Gniezna, strażacy z OSP.

Mundurowi ratowanie życia ludzkiego mają wpisane w wykonywany zawód i doskonale wiedzą, jak bardzo potrzebna jest krew w szczególności poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, a także chorym, dzieciom i seniorom. Dlatego też gnieźnieńscy policjanci zachęcają wszystkich, także niezwiązanych z mundurem, by oddawali krew na ten szczytny cel.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji należą się słowa podziękowania i uznania. Krew to jedyny w swoim rodzaju dar, którego nie można wyprodukować. Dzięki wsparciu wszystkich dawców pobrana krew pozwoli zabezpieczyć ten cenny dar dla potrzebujących chorych oraz ofiar wypadków przebywających w szpitalach i klinikach naszego regionu.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno