Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Napad na sklep przy ul. Ludwiczaka! Napastnik groził obsłudze nożem

Poniedziałek, 5 marca 2018
  • Napad na sklep przy ul. Ludwiczaka! Napastnik groził obsłudze nożem
REKLAMA

W poniedziałek ok. godz. 18.00 na ul. Ludwiczaka w Gnieźnie doszło do napadu na sklep spożywczy. Jak udało nam się ustalić, napastnik miał nóż. Na miejsce wysłano kilka radiowozów Policji oraz przewodnika z psem tropiącym.

Do napadu doszło ok. godz. 18.00. Do sklepu spożywczego przy ul. Ludwiczaka wszedł mężczyzna uzbrojony w nóż. Na razie nie wiemy, czy napastnikowi udało się coś ukraść. Policjanci prowadzą na miejscu czynności zmierzające do ustalenia sprawcy napadu.

Aktualizacja:
Łupem sprawcy napadu padło kilkaset złotych z kasy sklepu.

 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 08.03.2018 16:59  Odpowiedz na komentarz

    kinga, dzięki za poparcie mojej wypowiedzi, bo taka jest prawda, co większość się do tego nie przyzna. No cóż ich problem, będzie za kilka lat. Pozdrawiam cie Kinga.

  • 08.03.2018 16:48  Odpowiedz na komentarz

    KTOS, masz tu rację. Gdyby rodzice, więcej zainteresowali się własnymi dziećmi, co robią w godzinach nocnych po za domem, na pewno by nie doszło do tego. A tak jak rodzice na wszystko pozwalają, i dają wolna rękę, niech robią co chcą. To mamy takie negatywne sytuację. Ktoś tu definitywnie zawinił. Kto?? Rodzice w wychowaniu swoich dzieci. teraz, jest ta osoba - Napastnik, młody. Aż strach pomyśleć co będzie z nim za kilka lat. życzę jemu szybkiego powrotu do ZK i to na kilka lat, bo kiedyś zrobi coś znacznie gorszego, i w tedy nie będzie, zmiłuj się, i prośba o pomoc. Tylko OBLIGATORYJNE SAD MOŻE MU DAC WYROK NA KILKA, BADZ NA KILKANASCIE LAT WIEZIENIA. I co wtedy???? Tak czy inaczej, uważam za jedną jedyna tam na tych dalkach PATOLOGIE!!!!!!!

  • 08.03.2018 05:15  Odpowiedz na komentarz

    No pewnie, ludzie ustawienia, mieszkających w palących, niczym cod. A ich dzieci robią to co robią, zrobią napad z nożem w ręku za parę złotych, by mieć na alkohol , bo wiedzą że im nikt nie zrobi żadna Policja, Prokuratora. Gdyż rodzice dobrze usytuowani, przekupia, i żadnej odpowiedzialności ten GNOJEK nie będzie miał. Taka prawda, rodzice zapracowani, a dzieci wolą napaść z nożem w ręku. PATOLOGIA, I JESZCZE RAZ PATOLOGIA,!!

  • 07.03.2018 22:59  Odpowiedz na komentarz

    Mieszkam na Dalkach od lat 60 tych,i żadnej patologi nie zauważyłem .Patologia to jest w centrum Gniezna i na Winiarach,gdzie wieczorem strach wyjść.Na Dalkach to jest pierwszy tego typu przypadek ,tutaj nie mieszka biedota tylko ludzie ustawieni zawodowo mieszkający w pięknych domach a co nie którzy w pałacach ,więc jaka patologia.

  • 06.03.2018 19:27  Odpowiedz na komentarz

    Skoro tam ludzie coś słyszeli, jakieś plotki czy pogłoski to owszem, mogą powiedzieć Policji. Jednakże należy przyjąć, że Policja te pogłoski też zna. Skoro prowadzą w tej sprawie dochodzenie to oczywiste dla mnie jest, że z opiniami w tym temacie już się zapoznali i wiedzą jakie chodzą pogłoski wśród okolicznych mieszkańców. Naprawdę bym był zdziwiony gdyby Policja tego nie wiedziała.

  • 06.03.2018 16:13  Odpowiedz na komentarz

    Jak ktoś coś wie powiedzcie Policji to dla waszego dobra nie ma co kogo kryć... A co gdy ta osoba naprawdę zrobi komuś krzywdę? Mam nadzieję że zostanie ta osoba złapana.

  • 06.03.2018 08:15  Odpowiedz na komentarz

    Juz z komentarza wynika ze tam jeden drugiego zna , Dawid z PATOLOGI jest tez bardzo znany. PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 06.03.2018 08:13  Odpowiedz na komentarz

    Co sie dziwic , tam zyje sama PATOLOGIA. ALKOHOL , NARKOTYKI , ROZBOJE , KRADZIERZE , sa tam na porzadku dziennym. A ludzie mieszkajacy w tej dzielnicy udawaja ze nic zlego sie tam nie dzieje. Tak to jest jak wiekszosc woli KRASC niz wziasc sie do pracy. SAMA TAM JEST PATOLOGIA.

  • 05.03.2018 22:00  Odpowiedz na komentarz

    Dawid? .....

    08.03.2018 22:11

    Wiesz na 100% że to Dawid? Najlepiej przykleić komuś łatkę ,nie znasz na dzień dzisiejszy jaka jest prawda i kto to zrobil to nie pisz bzdur bo wcale nie chodzi o tego chłopaka.

PODOBNE TEMATY
Pracowita niedziela strażaków! Kolizja i tlenek węgla W niedzielę strażacy z PSP Gniezno wspólnie z OSP Trzemeszno dwukrotnie wyjeżdżali do akcji. Pierwsze... Wtorek, 18 grudnia 2018
Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym! Jedna osoba w szpitalu W piątek, 14 grudnia, przed godziną 16.00 do służb ratunowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym... Sobota, 15 grudnia 2018
Wspólne działania Policji, Straży Leśnej i ITD Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej w okresie przedświątecznym zwracają szczególną... Piątek, 14 grudnia 2018
Uważajcie na internetowych oszustów! Nie trzeba nikogo przekonywać, że internet pełni dużą rolę w życiu człowieka. Jest on niemal obecny... Piątek, 14 grudnia 2018