Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Jakie fototapety warto wybrać do gabinetu?

Piątek, 2 marca 2018
  • Jakie fototapety warto wybrać do gabinetu?

Kiedy pracujemy w domu (najczęściej przy komputerze), powinniśmy znaleźć przeznaczony ku temu pokój lub przynajmniej część pomieszczenia. Wszak potrzebny nam spokój, przestrzeń idealna do tego, by się skupić i móc zebrać myśli, a jednocześnie po prostu stylowy i ciekawie urządzony kącik. Jak sprawić, by miejsce pracy było także prawdziwą oazą piękna?

Praktyczne meble to ważna sprawa!
Kiedy urządzamy swoje miejsc pracy,  w pierwszej kolejności kupujemy meble. Mowa głównie o biurku (które powinno stanowić bardzo udany mariaż piękna i walorów praktycznych) i  o maksymalnie wygodnym krześle, na którym przecież spędzać będziemy długi godziny. Oczywiście od naszych indywidualnych preferencji i potrzeb zależy, jakie konkretnie egzemplarze wybierzemy. Pamiętajmy, że jeśli mamy do czynienia z wydzielonym fragmentem pokoju, muszą one do reszty  wystroju idealnie pasować.

Liczą się też ozdoby!
Oczywistym jest, że w miejscu, które służyć ma nam do pracy,  w którym mamy się skupić i wykonywać nasze zawodowe obowiązki, nie będziemy używali zbyt dużej ilości dekoracji, bibelotów i ozdób. To bowiem mogłoby sprawić, że będziemy się rozpraszać, że trudno nam będzie skupić myśli na tym, co mamy zrobić. Dlatego też bardzo polecane jest zastosowanie jednego wiodącego elementu dekoracyjnego. Okazuje się, że fototapeta na ścianę sprawdzi się w tym przypadku w stu procentach!

Jaki model fototapety ściennej wybrać?
Zdjęcie na powierzchni tapety to rozwiązanie znane nam nie od dziś, jednak w fototapetach, z którymi mieliśmy do czynienia  w latach osiemdziesiątych czy też dziewięćdziesiątych, nieczęsto mogliśmy znaleźć najwyższą jakość wykonania oraz naprawdę ciekawy styl. Dziś jednak wygląda to już zupełnie inaczej, ich twórcy bowiem w pełni dbają o to, by każdy z modeli by idealnym połączeniem piękna, trwałości i wytrzymałości. Egzemplarzy do wyboru jest całe mnóstwo, dlatego też na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Jaką zasadą warto się kierować? Powinniśmy pomyśleć o ozdobie, dzięki której nasze oczy będą mogły nieco wypocząć. W tym przypadku idealnie sprawdzi się zieleń, na przykład zielony las deszczowy w Amazonii. Poleca się też postawienie na to, co jest związane z naszymi indywidualnymi zainteresowaniami. Gdy uwielbiamy łucznictwo,  zafundujmy sobie model przedstawiający łuk, gdy fascynuje nas kultura Japonii, na pewno piękne orchidee i gejsze sprawdzą się idealnie – to bardzo dobry trop.
Pamiętajmy o tym, że w naszym domowym miejscu pracy spędzać będziemy długie godziny. Dlatego też postarajmy się o to, by w optymalny sposób o nie zadbać!
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Noworoczne spotkanie Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego W poniedziałek Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego spotkało się przy noworocznym stole, aby... Środa, 23 stycznia 2019
Poseł "odgrzał kotleta", czyli powraca temat tablicy przy ul. Witkowskiej W lutym 2018 roku pisaliśmy o tablicy przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie, która upamiętnia wkroczenie Armii... Środa, 23 stycznia 2019
8-letni chłopiec wbiegł w jadący samochód W sobotę o godz. 13.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o dziecku potrąconym przez samochód... Wtorek, 22 stycznia 2019
Działki w okolicach ul. Orzeszkowej 30% taniej 13 nieruchomości zlokalizowanych na nowych ulicach w pobliżu ul. Orzeszkowej zostało wystawionych ponownie... Wtorek, 22 stycznia 2019