Logo

Potrącił pieszego i uciekł! Policjanci znaleźli samochód sprawcy

Artykuł dodany: Środa, 28 lutego 2018
Potrącił pieszego i uciekł! Policjanci znaleźli samochód sprawcy
REKLAMA

Mężczyzna odpowiedzialny za potrącenie pieszego, do którego doszło wczoraj w Gnieźnie odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany trafił do szpitala. Nad sprawą pracują policjanci, którzy znaleźli i zabezpieczyli pojazd, który najprawdopodobniej brał udział w zdarzeniu. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy potrącenia.

Do potrącenia pieszego na przejściu doszło 27 lutego około godziny 15.00 na ul. Witkowskiej w Gnieźnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, nieznany na chwilę obecną kierujący samochodem marki Peugeot, jadąc od strony ul. Witkowskiej w kierunku ul. 17 Dywizji Piechoty, potrącił przechodzącego na oznakowanym przejściu dla pieszych 63-letniego gnieźnianina. Po zdarzeniu kierujący, nie zatrzymując się, oddalił się, nie udzielając potrąconemu mężczyźnie pomocy.

Pieszy z licznymi złamaniami został karetką Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do szpitala w Gnieźnie.

Policjanci wydziału ruchu drogowego i prewencji, którzy przybyli na miejscu potrącenia ustalili markę i kolor samochodu, którym kierował sprawca. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli do badań przez biegłego z zakresu wypadków drogowych porzucony pojazd marki Peugeot. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy potrącenia.
 
tekst: KPP Gniezno
foto: Czytelnik

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno