Logo

Razem w Przedwiośnie II - akcja charytatywna Stowarzyszenia Razem

Artykuł dodany: Środa, 28 lutego 2018
Razem w Przedwiośnie II - akcja charytatywna Stowarzyszenia Razem
REKLAMA

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji niecodziennej akcji, w ramach której można wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Razem, gnieźnieńską organizację, na co dzień wspierającą osoby niepełnosprawne. W ramach akcji przewidziano nordic walking, bieg oraz integracyjne morsowanie. Wszystko odbywać się będzie 11 marca w godzinach 10.00 - 13.00 na terenie Jeziora Winiary.

O godz. 9.00 uruchomione zostanie biuro aktywności umiejscowione na Plaży Głównej, w którym oprócz zapisu (możliwa jest też forma elektronicznego zapisu pod linkiem https://elektronicznezapisy.pl/event/2462.html, na wydarzeniu facebook) otrzymacie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące organizacji akcji. Po skończonej aktywności na wszystkich czekać będzie ciepła herbata/kawa oraz słodki poczęstunek.

W ramach akcji RAZEM w Przedwiośnie spotkać możecie Państwo wielu zaangażowanych w działania rekreacyjno-sportowe partnerów, których gotowość do pomocy przerosła nasze oczekiwania.

Każda z aktywności nagradzana będzie pamiątkowym medalem, wykonanym przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. RAZEM w Przedwiośnie odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne (choć nie ukrywamy, że liczymy na dobrą pogodę). Nie będziemy ścigać się z prędkością światła, choć pojawią się najszybsi Gniezna. Liczymy na dobrą integrację - w akcji może wziąć udział każdy, niezależnie od tego czy wesprze finansowo nasze Stowarzyszenie.

My tam będziemy - mamy nadzieję, że Państwo też. Po raz drugi RAZEM przywitajmy wiosnę.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno