Logo

Żużel na lodzie już 4 marca w Kłecku!

Artykuł dodany: Wtorek, 27 lutego 2018
Żużel na lodzie już 4 marca w Kłecku!
REKLAMA

Na rozpoczęcie treningów żużlowców Car Gwarant Start Gniezno na owalu przy Wrzesińskiej 25 musimy jeszcze poczekać. Dla wszystkich spragnionych warkotu żużlowych motocykli mamy jednak niespodziankę! Niskie temperatury utrzymujące się za oknami umożliwiają organizację turnieju w żużlu na lodzie! Taką właśnie imprezę szykujemy w najbliższą niedzielę - wszystkich sympatyków speedway zapraszamy do Kłecka!

Dokładną listę startowa będzie znana w czwartek. W planach organizatorów jest występ około 12 zawodników, Będą oni walczyć o puchary ufundowane przez Burmistrza Gminy Kłecko Adama Serwatkę. Impreza będzie miała formułę turnieju indywidualnego, a na specjalnie wytyczonym torze nie zabraknie m.in. profesjonalnej maszyny startowej, używanej na zawodach przy Wrzesińskiej 25. O właściwe ustawienie zawodników pod taśmą zadba Roman Szterba.

Na miejscu turnieju dostępne będzie stoisko gastronomiczne serwujące gorącą herbatę oraz kiełbaskę z grilla. Wśród kibiców nie zabraknie klubowej maskotki GTM Start Gniezno, popularnego Orzełka.

Niedziela - 4 marca
Godzina 13.00
Wstęp wolny
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno