Logo

Otwarcie Galerii Piastovej już 24 marca

Artykuł dodany: Niedziela, 25 lutego 2018
Otwarcie Galerii Piastovej już 24 marca
REKLAMA

Jak udało nam się ustalić, otwarcie nowej Galerii Piastovej w Gnieźnie odbędzie się 24 marca.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 10 tys. mkw., powierzchnia najmu - ok. 8 tys. mkw. Od początku stycznia trwa proces przekazywania lokali najemcom do prowadzenia prac wykończeniowych.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Napollo

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (14)

Jako
27.02.2018 14:27

Co otwarcie 24 oni w środku tam nie zdążą byłem i widziałem tam jest minimum 2 miesiące prac

Odpowiedz
Mvxdobcru
27.02.2018 13:36

Tak krytykujecie Galerie, że za grosze praca itd,to czemu pod MOPSem coraz więcej nierobów. Czas skończyć wypłacać pieniądze tym co przez pół roku nie podejmą pracy ! Zobaczymy czy też będą tacy krytyczni. Brać potrafią i krytykować. To zajęcie najczęściej nierobów i cwaniaków.

Odpowiedz
Zadowolony
27.02.2018 13:31

Pol Okna -pozostawiły przysłowiowy BAJZEL .Obecnie ten rejon należy do ładniejszych niż był kiedyś .Miasto zyskało na estetyce .Tylko w pobliżu to RONDO to wstyd i hańba.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 27.02.2018 16:51

Co Ty mówisz-TO RONDO JEST IM.KRAWCZYKA-zdolnego samorządowca,który załatwił to rondo a potem jeździł taczką po Gnieźnie aby dostać dobrą pracę w U.Miasta. Teraz trzeba go wykurzyć z UM,postawić mu tam budkę i niech pajac kieruje ruchem na swoim rondzie.

Sedrftgyhu
27.02.2018 08:31

czy to są te obrzeża co za tej kadencji miały być wyprowadzone na nie te galerie ?

Odpowiedz
WŚCIEKŁY
27.02.2018 07:27

I KOLEJNI OBCOKRAJOWCY wydrenują kieszenie Polaków. Tym razem Francuzi z sieci INTERMARCHE. A polscy inwestorzy budowlani mogą do usr...... śmierci starać się o pozyskanie chodliwych "sieciówek" do obiektów, które pobudowali w Gnieźnie z nadzieją, że i oni potrafią zbudować GALERIE HANDLOWE. No i zbudowali przy Gdańskiej i przy Roosevelta i co ???????????? I stoją puste !! Bo zagraniczne sieci handlowe się umówiły , że nie będą wchodzić ze swoimi sklepami do galerii handlowych zbudowanych przez Polaków. Od taka zmowa polityczna . I co im możemy zrobić ? Gu....... o !

Odpowiedz
Leopold
26.02.2018 23:12

Mam pomysł co do ruchu na rondzie Olimpijczyków. Ci co Go otwierali niech teraz kierują dodatkowo ruchem.

Odpowiedz
Polus
26.02.2018 15:17

bedzie pieknie jak w kosciele !!!

Odpowiedz
Polus
26.02.2018 15:09

wiekszosc pracuje za najnisza krajowa bieda bedzie glupa palic i kupowac t shirty za 12 zl sweterki za 40 zl fabryke pobudujcie zeby godnie zarabiac zenada !!!

Odpowiedz
Karolina
26.02.2018 08:07

Ale emocje. Znów hołota będzie się biła, żeby jakiś badziew chiński kupić 10 groszy taniej...

Odpowiedz
Załamany
26.02.2018 07:52

No i zacznie się KARAMBOL ULICZNY na moście dworcowym i na śmiesznym rondzie OLIMPIJCZYKÓW. Ale będą jaja !!! I to właśnie na Wielkanoc !!! Prezydencie Budasz GRATULACJE !!!!!!. Podziękujecie swoim urzędnikom ( do zwolnienia ) i poprzednikowi prezydentowi KOWALSKIEMU. Ale wam zostawił .................

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Pieszy - 27.02.2018 08:18

Żaden problem. Korki w całym Gnieźnie i w całej Polsce. Żadna nowość . Zostawcie samochody w garażach i piechotą. I smogu nie będzie i korków nie będzie i ... otyłych z nadwagą też będzie mniej. Wszystko dla zdrowia !

Polus - 26.02.2018 15:13

kolejne miejsce dla bizmesmenow z najnizsza krajowa fabryke pobudujcie by godnie zarabiac

Blue - 26.02.2018 12:49

korek? oj tam z miasta przechodzisz most i jesteś :)