Logo

REKLAMA
Plik banneru

Napadli z wiatrówką na Marokańczyków! Trafili za kratki!

Artykuł dodany: Wtorek, 13 lutego 2018
Napadli z wiatrówką na Marokańczyków! Trafili za kratki!
REKLAMA

Gnieźnieńscy policjanci w wyniku podjętej interwencji zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu wiatrówki grozili obywatelom Maroka. Nie ma przyzwolenia na tego rodzaju mowę nienawiści. Gnieźnieńscy policjanci są stanowczy w przypadku tego rodzaju przestępstw. Obaj zatrzymani w związku z podejrzeniem przestępstwa z nienawiści, trafili do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania doszło w wyniku szybkiej i skutecznej interwencji gnieźnieńskich policjantów, którzy wczoraj po godzinie 19.00 na terenie jednego z lokali w centrum miasta zatrzymali napastników. Jeden ze sprawców, kierując wiatrówkę w stronę obywateli Maroka, krzyczał między innymi, że mają cyt. "wyp...ć z Polski, Polska jest dla Polaków".

Zatrzymani to mieszkańcy Pierwszej Stolicy Polski w wieku 33 i 37 lat. Wcześniej byli notowani przez Policję. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Stróże prawa zabezpieczyli również wiatrówkę, którą jeden ze sprawców groził pokrzywdzonym.

Mężczyźni podejrzewani o znieważenie na tle narodowościowym w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Za czyn, którego się dopuścili, może grozić im teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia, w tym celu został między innymi zabezpieczony monitoring lokalu, w którym doszło do przestępstwa.

Nie ma przyzwolenia na tego rodzaju mowę nienawiści. Gnieźnieńscy policjanci są stanowczy w przypadku takich przestępstw.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Inzynier
15.02.2018 18:39

nie ma takiego bicia... ale.... i bardzo dobrze robią zaje... kebab

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno