Logo

Działania priorytetowe dzielnicowych z Trzemeszna

Artykuł dodany: Środa, 7 lutego 2018
Działania priorytetowe dzielnicowych z Trzemeszna
REKLAMA

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Trzemesznie prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to nowe narzędzie, które ma poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Plany działań priorytetowych i określone w nich zadania opracowywane są i wynikają z informacji uzyskanych m.in. ze spotkań dzielnicowego ze społeczeństwem, czy z bieżącego rozpoznania.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 2
Dzielnicowy, asp. sztab. Sebastian Kwieciński prowadzi działania priorytetowe związane z przestępstwami i wykroczeniami w ruchu drogowym na ul. Wyszyńskiego w Trzemesznie. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 3
Dzielnicowy, asp. sztab. Sebastian Kwieciński prowadzi działania priorytetowe związane z przestępstwami i wykroczeniami w ruchu drogowym na terenie miejscowości Niewolno. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 4
Dzielnicowy, st. sierż. Karol Kozanecki prowadzi działania priorytetowe związane z problemem kradzieży i włamań do budynków i posesji na terenie działek rekreacyjnych na terenie miejscowości Wymysłowo. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno