Logo

REKLAMA
Plik banneru

Obsada na turniej "Gramy dla Huberta!" skompletowana!

Artykuł dodany: Środa, 7 lutego 2018
Obsada na turniej
REKLAMA

W ekspresowym tempie skompletowana została obsada turnieju charytatywnego "Gramy dla Huberta". Zawody odbędą się dopiero 4 marca, a już nie ma wolnych miejsc! Mało tego, zainteresowanie pomocą i towarzyską grą w piłkę ręczną było tak duże, że organizator - KS Szczypiorniak Gniezno - postanowił podnieść limit drużyn z dwunastu na szesnaście.

Uczestnicy marcowego turnieju będą przedstawiani stopniowo. Póki co przedstawiciele "Wilków" poinformowali, że do rywalizacji w turnieju "Gramy dla Huberta" przystąpią takie zespoły jak Warta Pyzdry oraz Grunwald Gniezno. W szeregach tej drugiej ekipy zobaczymy między innymi Oliwiera Gawła i Dawida Gala, którzy są byłymi zawodnikami Szczypiorniaka.

Prezes "Wilków" nie ukrywa, że nie spodziewał się aż tak dużego odzewu ze strony chętnych do gry w charytatywnych zawodach. Jesteśmy wręcz zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem ze strony drużyn, które chcą wziąć udział w turnieju. Początkowo zakładaliśmy ich osiem, jednak ciągłe wiadomości i zapytania sprawiły, że byliśmy zmuszeni, aby zwiększyć limit zgłoszeń do 12. Na samym końcu aż do 16 ekip. Co prawda jest to jednoznaczne z tym, że mecze będą krótsze. Jednak każda z drużyn uznała, że najważniejszy jest cel - zebranie jak największej liczby pieniędzy dla Huberta, a nie sama gra. Jednak to oczywiście świetna integracja środowiska piłki ręcznej. Wśród zawodników spotkamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, nie tylko z Wielkopolski - powiedział Filip Chrzanowski.

Warto odnotować, że w przerwach odbywać się będą licytacje. Prócz wpisowego, które płaci każda drużyna, planujemy także przeprowadzić kilka licytacji bardzo ciekawych przedmiotów. Zapraszam zatem wszystkich sympatyków do oglądania poczynań sportowych, ale także do czynnego uczestniczenia w zbiórce pieniężnej - podsumował prezes KS "Szczypiorniak" Gniezno.

Dochód z turnieju zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Huberta Nowaka. Przypomnijmy, że zawodnik "Wilków" mocno ucierpiał w poważnym wypadku.
 
tekst: KS Szczypiorniak Gniezno
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno