Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Galeria Piastova w Gnieźnie przygotowuje się do otwarcia

Wtorek, 6 lutego 2018
  • Galeria Piastova w Gnieźnie przygotowuje się do otwarcia

Na przełomie I i II kwartału tego roku zaplanowane jest otwarcie Galerii Piastovej, która jest obecnie skomercjalizowana w ponad 85%. W ostatnim miesiącu umowę najmu podpisał Empik, który zajmie ok. 250 m.kw. Na początku stycznia rozpoczął się również proces przekazywania lokali najemcom, którzy prowadzą prace wykończeniowe. Inwestorem i deweloperem obiektu jest NAPOLLO.

Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 10 tys. mkw., powierzchnia najmu - ok. 8 tys. mkw. Od początku stycznia trwa proces przekazywania lokali najemcom do prowadzenia prac wykończeniowych.

Dobiega końca komercjalizacja galerii - obecny poziom najmu to ponad 85%. W ostatnim czasie umowę podpisał Empik, którego salon zajmie ok. 250 mkw. Empik to największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, istnieje od 70 lat. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek i niekwestionowany lider w kategoriach wydawniczych (książki, muzyka, film).  W 250 salonach na terenie całej Polski Empik oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia. Empik to także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce i lider e-commerce w naszym kraju.

Wśród marek, które znajdą się w centrum handlowym są także m.in.: Intermarche, Martes Sport, CCC, KiK, PEPCO, RTV EURO AGD, Hebe, KS Sport. W galerii dostępna będzie również oferta usługowa, m.in. salonik prasowy, kantor, kwiaciarnia oraz gastronomiczna. Galeria Piastova oferuje bardzo dogodny mix oferty sprofilowanej na wiele grup wiekowych i odpowiadającej zróżnicowanym oczekiwaniom zarówno wobec funkcji, jakie powinno spełniać centrum handlowe, jak i centralnej lokalizacji - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie NAPOLLO. Obok marek ogólnopolskich i globalnych operujących w kategoriach produktów spożywczych, zdrowie i uroda, hobby i sport, moda i akcesoria, elektronika, znajdzie się tu również oferta specjalistyczna, usługowa a także restauracyjna. Dzięki temu, obok funkcji codziennych, wygodnych zakupów ‘po drodze’, Galeria Piastova spełniać będzie rolę społeczno- i miastotwórczą.

Galeria Piastova jest obiektem parterowym, do którego przylega parking naziemny na ok. 380 miejsc, a obok powstanie sklep z kategorii DIY oraz stacja benzynowa.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(19)

  • 12.02.2018 21:11  Odpowiedz na komentarz

    chcemy KFC!!!!W gnieznie ejst okazjaaaa

  • 11.02.2018 15:49  Odpowiedz na komentarz

    We Wrześni otworzyli PARK TRAMPOLIN. Super zabawa dla młodych i nieco starszych. W Gnieźnie wieje nudą- nie ma co robić w sobotę czy niedzielę.

  • 11.02.2018 07:52  Odpowiedz na komentarz

    Nic porządnego w tej galerii. Skopiowane wszystko co już w Gnieźnie jest.

  • 09.02.2018 13:03  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie trochę ruchu a nie wszędzie podjezdzacie samochodami "na pokaz" Gniezno jest małe i wszędzie się dotrze z przysłowiowego buta, założę się że do galerii która będzie w centrum miasta będą najwięcej jeździć właśnie osoby z ścisłego centrum, poogladajcie sobie zdjęcia z lat 80 ile ludzi chodziło na spacery był tłok pieszych a teraz? Wygoda i nerwy w korkach...

  • 07.02.2018 20:01  Odpowiedz na komentarz

    Co Poznaniak nie wiesz gdzie się robi zakupy w Poznaniu? Malta, Posnania, Ikea, coś jeszcze. Galerii w Poznaniu od zasrania. Jedynie Panorama zeszła na psy.

    09.02.2018 11:07

    Jedz do Paryża, Rzymu, Barcelony, usłyszysz ile ludzi mówi po polsku . Nie znaczy to ze pojechali sie " ubierac", a zwiedzac i z innych powodow. Mało widziałaś Eliza i malutko wiesz . Taka próżność ciuchowa .

    08.02.2018 23:18

    Jedź sobie w weekend do Poznania to zobaczysz ile aut pod galeriami ma PGN.....

    08.02.2018 11:08

    O mamy w Gnieźnie hrabine Elize . ha ha ha, co w Poznaniu chodzi po Galeriach. Nie wie co znaczy słowo Galeria i omija Gniezno. W Poznaniu szweda się po poznańskich Galeriach, a nie wie że to wlasnie tez Galerie, o innej nazwie..Czy widział ktoś jakąś wyjatkowo ubraną osobę, bo z Galerii w Poznaniu . Ja nie .

  • 07.02.2018 14:06  Odpowiedz na komentarz

    sklepy takie które już są w Gnieźnie. No nic dalej na zakupy będziemy jeździć do Poznania.

    07.02.2018 20:26

    do jeździj dalej,nikt Ci nie zabroni

    07.02.2018 19:02

    W Poznaniu w jakich sklepach robisz zakupy ? Ciekawe. Mam nadzieję, że w Galeriach twoja noga nie stanie.

  • 07.02.2018 08:54  Odpowiedz na komentarz

    Tak wygląda ,, budzenie Gniezna " w wykonaniu naszych radnych i pana Budasza.
    Brak innego pomysłu na rozwój centrum, więc kolejny market?. Mam nadzieje na to , że mieszkańcy sami się wreszcie obudzą i zobaczą, że zmiana na stanowisku prezydenta niewiele dała.Nie piszę, że nic bo na pochwałę zasługują parkingi ale to nie zmieni Gniezna we Wrześnię. Więcej pomysłów na rozwój gminy ma wójt Łubowa więc może on na miejsce obecnego prezydenta Gniezna.
    Sklepy w centrum mają się ,,dobrze" po kolejnych podwyżkach w strefie postojowej i dalszych problemach ze znalezieniem miejsca do zostawienia auta.
    Tylko tak dalej, a stare miasto będzie przypominać dzielnice nędzy z III świata.

    07.02.2018 20:25

    a dlaczego niby Nasze Gniezno miałoby się zmieniać we Wrześnie.Nie rozumiem.Gniezno to Gniezno a Września to Września.Każde miasto ma coś w sobie.Po co się do kogoś upodabniać, jeśli jest się samemu ładnym. Kwestia tylko mniejszego marudzenia i narzekania

  • O będzie stacja benzynowa ,super? ?? !!!!~!. Czyli będzie jeszcze większy tłok na rondzie Olimpijczyków. Stacja benzynowa jest budowana by niskimi cenami paliwa ściągnąć Do galerii panów kierowców. A oni przy okazji przywiozą też swoje zony i dzieci. Paliwo na stacji paliw oczywiście będzie w cenach zaniżonych. A polaczek oczywiście chwyci haczyk groszowej obniżki i pojedzie do tej galerii. Co na to SOS dla Gniezna ? Śpi ??? Ludzie zamykajcie już sklepy na Warszawskiej, Moniuszki, Mickiewicza i Zielonym Rynku. Sprzedawcy szukajcie już pracy poza centrum Gniezna, bo w centrum będzie można spotkać tylko korki samochodowe i duchy naszych przodków. Gniezno zamiast się obudzić, dzięki BUDZIKOWI, po prostu zaśnie na amen.

    07.02.2018 20:22

    i bez tej nowej galeri,dawno już centrum nie odwiedzam,tylko jak potrzeba to jadę do galeri na winiarach,ludzie nie są głupi,każdy wybiera co mu pasuje, i choćby było 50 galeri w okolicy,jak masz dobry sklepik w centrum to przyciągniesz tam klienta,taka prawda