Logo

Zarezerwuj lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie i przeżyj niezwykłą przygodę!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 5 lutego 2018
Zarezerwuj lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie i przeżyj niezwykłą przygodę!
REKLAMA

Lubisz przygody? Masz ochotę na zrobienie czegoś szalonego? Wybierz dla siebie lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie!

Aby poczuć swobodne spadanie w przestworzach, nie musimy wcale wybierać skoku spadochronowego - wystarczy tunel aerodynamiczny, a mianowicie bodyflying. Teraz możemy skorzystać z tej niesamowitej rozrywki również w Polsce - do dyspozycji mamy loty w tunelu aerodynamicznym w Lesznie, dlatego jeśli lubisz niezwykłe doznania, wykonaj swoją rezerwację już teraz!

Na czym polega lot w tunelu aerodynamicznym?
Tunele aerodynamiczne mają aktualnie dwojakie zastosowanie - są używane w badaniach aerodynamiki różnych pojazdów i obiektów, a także jako wsparcie w treningach spadochroniarskich. W tym drugim przypadku tunel aerodynamiczny ma konstrukcję pionową. Znajdują się w nim duże wentylatory pozwalające na rozpędzenie powietrza do prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę!

Zatem loty w tunelu aerodynamicznym polegaj na uniesieniu człowieka przez pędzące strugi powietrza. Taki efekt jest bardzo podobny do swobodnego spadania odbywającego się przy skoku spadochronowym, gdy jeszcze nie została otwarta czasza spadochronu. To wtedy spada się w kierunku ziemi bez żadnych ograniczeń z prędkością nawet 200 kilometrów na godzinę.

Przez długi czas loty w aerotunelach były dostępne jedynie dla skoczków spadochronowych i osób trenujących, aby zostać skoczkami. Teraz jednak są one dostępne dla szerszej gamy osób - loty w tunelu aerodynamicznym w Lesznie są również przeznaczone dla każdego, kto ma ochotę na przeżycie wyjątkowej przygody.

Zasadniczo w przypadku lotów w aerotunelu nie ma znaczących przeciwwskazań - latać mogą nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. To niesamowita rozrywka z gwarancją bezpieczeństwa. Lot zawsze odbywa się z użyciem bezpiecznego wyposażenia oraz pod okiem instruktora. Przed samym lotem uczestnik otrzymuje również dokładne wskazówki, jak postępować, aby przybrać w locie odpowiednią pozycję.

Sam lot nie trwa bardzo długo - loty w tunelu aerodynamicznym w Lesznie są oferowane w pakietach dających razem 2 minuty lotu. Może wydawać się, że to niewiele, jednak tak naprawdę to dość długi czas spędzony w powietrzu - jeśli będziemy chcieli polatać dłużej, możemy po prostu wykupić dłuższy lot. To duże udogodnienie, ponieważ w przypadku skoków spadochronowych to maksymalny czas swobodnego spadania to 1 minuta.

Lot w tunelu aerodynamiczny - ile to kosztuje?
Jeśli także zainteresowały cię loty w tunelu aerodynamicznym w Lesznie, na pewno zastanawiasz się nad tym, ile trzeba za nie zapłacić. Tak naprawdę, ceny nie są bardzo wysokie, a w porównaniu ze skokami spadochronowymi są wręcz bardzo tanie.

Za lot 2-minutowy dla osoby dorosłej zapłacimy 239 złotych, natomiast dla dziecka - 219 złotych. Możemy też wykupić pakiety pozwalające nam na uzyskanie niższych cen za jeden lot. Organizowane są też różne promocje.

Możemy też wykupić lot w tunelu aerodynamicznym jako upominek. W tym przypadku najlepiej wybrać voucher upominkowy, który upoważni obdarowaną osobę do samodzielnego wybrania odpowiadającego jej terminu lotu. Taki voucher możemy wykupić nawet w minutę na stronie internetowej: leszno.profly.pl, a następnie natychmiast przekazać go osobie obdarowanej - internetowo albo wydrukować i wręczyć w kopercie.

Zatem jeśli poszukujesz pomysłu na niesamowity weekend albo chcesz zrobić komuś bliskiemu wyjątkową niespodziankę, pomyśl o bodyflying - loty w tunelu aerodynamicznym w Lesznie to kapitalna propozycja dla każdego spragnionego niezapomnianych emocji!

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Aneta
05.02.2018 18:24

Super sprawa! W ferie dzieciaki zabraliśmy i się dobrze bawiły, mąż też latał z nimi , a ja im robiłam zdjęcia i kamerowałam. We 3 mają pamiątkę :)

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno