Logo

REKLAMA
Plik banneru

Kolejny "niewidomy" kierowca wjechał pod pociąg

Artykuł dodany: Piątek, 2 lutego 2018
Kolejny
REKLAMA

Dzisiaj ok. godz. 12.00 na przejeździe kolejowym na ul. Ludwiczaka w Gnieźnie (os. Dalki) samochód ciężarowy wjechał pod pociąg. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Do kolizji auta z pociągiem doszło ok. godz. 12.00. Kierujący samochodem ciężarowym wjechał na przejazd kolejowy bez zapór, ignorując znak STOP i palące się czerwone światło. W pojazd uderzył skład jadący od strony Wrześni w kierunku Gniezna. Co ciekawe, uczestnicy zdarzenia nie poinformowali służb ratunkowych o wypadku. Powiadomienie wpłynęło dopiero od naszego redaktora, który zadzwonił, żeby uzyskać oficjalne informacje o zdarzeniu. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Ruch przejazd kolejowy na ul. Ludwiczaka jest wstrzymany.

Jak pwoiedział nam jeden z okolicznych mieszkańców, kierowcy notorycznie wjeżdżają na ten przejazd kolejowy ignorując znak STOP.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Iksinski
03.02.2018 23:04

i znowu stopu nie zauważył i czerwonego swiatła,ja proponuje ustawic przy kazdym przejeżdzie policjantow by ładowali po 500 za ignorowanie tych znakow.a zwłaszcza na szlabanach na gajowej,he tak dla przyzwyczajenia kierowcow by sie zatrzymac

Odpowiedz
Czytelnik
02.02.2018 14:43

Dla autora tego tekstu od " niewidomych " to sie odp....... lepiej radzą sobie w zyciu jak niektórzy kierowcy ...

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Sławek - 03.02.2018 06:22

Przyłączam się do komentarza, nie można porównywać osoby niewidomej do człowieka o IQ obierki z ziemniaka , który świadomie wjeżdża na przejazd widząc znaki i światła ostrzegawcze. Tacy kierowcy to wrzody na .......REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno