Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Jarmark św. Wojciecha 2018 w Gnieźnie

Piątek, 2 lutego 2018
  • Jarmark św. Wojciecha 2018 w Gnieźnie
REKLAMA

Urząd Miejski w Gnieźnie informuje, iż 1.02.2018 rozpoczyna przygotowania do organizacji obchodów ku czci Św. Wojciecha w tym do organizacji tradycyjnego Jarmarku św. Wojciecha. Wzorem lat ubiegłych Jarmark zlokalizowany będzie na fragmentach 3 ulic: Chrobrego, Mickiewicza i ks. prym. M. Łubieńskiego i potrwa 2 dni: 28 - 29.04.2018.

Chętnych do udziału w imprezie handlowców prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego zamieszczonego u dołu informacji oraz zapoznanie się z Regulaminem Jarmarku. Wypełniony i podpisany Formularz Zgłoszeniowy należy przesłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres: Urząd Miejski w Gnieźnie, Wydział Rozwoju Miasta Gospodarki i Obsługi Inwestora, ul. Lecha 6, 62-200 Gniezno.

Jednocześnie informujemy, iż z uwagi na duże zainteresowanie handlowców w minionych latach maksymalna długość straganu/namiotu czy stoiska handlowego dla jednego wystawcy/przedsiębiorcy wynosi 20 mb. Zgłoszenia na większą liczbę metrów bieżących będą rozpatrywane jedynie w przypadku wolnych miejsc na krótko przed rozpoczęciem imprezy. Wymiary stoiska należy podawać w pełnych metrach.

Wyjątek stanowią oferty zawierające atrakcje dla dzieci np. elementy dmuchane, kolejki czy karuzele, które planowane są na ul. Mickiewicza przy skrzyżowaniu z ul. Mieszka I oraz na ul. ks. prym. M. Łubieńskiego od strony ul. Mieszka I. Zgłoszenia będą przyjmowane do czasu wyczerpania się limitu miejsc i rejestrowane zgodnie z datą wpływu do siedziby Urzędu Miejskiego.

Opłata za stragan/pawilon handlowy wynosi 7,00 zł netto za każdy 1 m2 zajętej powierzchni za każdy 1 dzień. Handel balonami objęty jest odrębną dodatkową opłatą ryczałtową wynoszącą 50,00 zł brutto dziennie od punktu. Zgłoszenie zamiaru handlu balonami należy określić zaznaczając odpowiednie miejsce w Formularzu Zgłoszeniowym. Jeśli uczestnik zamierza prowadzić działalność z wykorzystaniem mobilnych punktów handlowych np. tzw. food-trucków należy wpisać tą informację w Formularzu Zgłoszeniowym.

Chętnych do skorzystania z oferty noclegów w internacie Medycznego Studium Zawodowego mieszczącego się przy ul. Mieszka I, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy A. Mickiewicza informujemy o możliwości rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 61 426 34 09 (recepcja). Opłata za miejsce w pokoju 2 osobowym typu studio z dostępem do Internetu wynosi 43,20 zł/osobę za dobę. Istnieje również możliwość skorzystania z miejsca parkingowego oraz oferty gastronomicznej „Bistro Medyk”. Rezerwacje miejsc przyjmowane są do 15.04.2018 r.

Wszelkie pytania dotyczące Jarmarku można kierować telefonicznie: 61 426 04 47 lub mailowo na adres: jarmark@gniezno.eu Wskazany adres mailowy nie służy do wysyłania zgłoszeń. Formularz Zgłoszeniowy jest dostępny w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie w Biurze Obsługi Interesanta (parter).
 

Napisz komentarz

Komentarze(2)

PODOBNE TEMATY
Trwają prace nad cmentarzem komunalnym w Gnieźnie Trwają intensywne prace związane z przygotowaniem projektu cmentarza komunalnego w Gnieźnie. Na zlecenie... Piątek, 14 grudnia 2018
Betlejemskie światło pokoju W imieniu Komendy hufca ZHP w Gnieźnie zapraszamy na oficjalne przekazanie Betlejemskiego światła pokoju,... Środa, 12 grudnia 2018
Mogiły powstańcze po remoncie W listopadzie 2018 r. zakończone zostały prace remontowe 52 grobów Powstańców Wielkopolskich na cmentarzu... Czwartek, 29 listopada 2018
Procesja na cmentarzu przy ul. Witkowskiej 1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych, na cmentarzach odbyły się procesje za zmarłych. Nie inaczej... Piątek, 2 listopada 2018