Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Inicjatywa JEREMIE - szansą dla wielkopolskich przedsiębiorstw

Środa, 18 maja 2011
  • Inicjatywa JEREMIE - szansą dla wielkopolskich przedsiębiorstw

31 maja 2011 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej starostwa nr 2.47 (II piętro) odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z Powiatu Gnieźnieńskiego na temat inicjatywy JEREMIE. Spotkanie ma charakter otwarty. Dla przedsiębiorców, którzy zapiszą się na spotkanie przygotowano prezentację i materiały, dotyczące rozwoju pracowników oraz losowanie nagrody - szkolenia.

Zdając sobie sprawę, jak ważne jest inwestowanie w kadry przedsiębiorstw, do programu spotkania dotyczącego inicjatywy JEREMIE, dołączono również prezentację ogólnopolskiej kampanii społecznej „Szkolenia - to się opłaca” realizowanej na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
W związku z ograniczoną liczbą miejsc wszystkie zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie przybycia do dnia 25 maja 2011 r. pod numerem tel. 061 425 02 90 lub na adres email: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl.
Organizatorami spotkania są Starosta Gnieźnieński, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.
Przypomnijmy, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich funkcjonuje w strukturach Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Siedziba PIFE mieści się przy ul. Rynek 10/1, w zasobach lokalowych Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego. Punkt w Gnieźnie jest jednym z 10 lokalnych punktów informacyjnych funduszy europejskich w Wielkopolsce, udzielających bezpłatnych porad w zakresie możliwości pozyskiwania środków unijnych w ramach dostępnych programów i funduszy. Jego działalność jest finansowana ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Konsultantki PIFE udzielają bezpłatnych porad osobom zainteresowanym pozyskaniem środków z funduszy europejskich w dni robocze od godz. 8.00 - 15.30.
Agnieszka Rzempała-Chmielewska
Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju

Program spotkania

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
ZUS w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenie Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenie. Piątek, 1 lutego 2019
Punkt wydawania EKUZ oraz rejestracji w ZIP - 14 stycznia w Starostwie Wielkopolski Oddział NFZ uruchomi w poniedziałek, 14 stycznia br., w siedzibie Starostwa Powiatowego... Wtorek, 8 stycznia 2019
ZUS w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenia Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenia. Czwartek, 8 listopada 2018
Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany! Szkolenie w Gnieźnie Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych, w trakcie których dowiesz się o zmianach i ułatwieniach w... Poniedziałek, 1 października 2018