Logo

REKLAMA
Plik banneru

Wypadek w Komorowie. Dwie osoby w szpitalu

Artykuł dodany: Piątek, 26 stycznia 2018
Wypadek w Komorowie. Dwie osoby w szpitalu
REKLAMA

W czwartek, 25 stycznia, o godzinie 11.00 w miejscowości Komorowo w gminie Kłecko doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem marki Peugeot, 38-letni mieszkaniec Kórnika, jadąc od strony Gniezna w kierunku Kiszkowa na łuku drogi w lewo, podczas wyprzedzania na podwójnej ciągłej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z samochodem osobowym marki Mazda, kierowanym przez 56-letniego mieszkańca gminy Kłecko. W wyniku zderzenia Peugeot przemieścił się na lewe pobocze.

Karetki pogotowia z obrażeniami ciała przewiozły do szpitala kierowcę Peugeota oraz pasażerkę Mazdy.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego uczestnicy byli trzeźwi. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu depozytowym.
 
tekst: KPP Gniezno
foto: OSP Kłecko
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (5)

Oskar
28.01.2018 10:08

W tym przypadku masz rację. Ale tam często dochodzi do wypadków kiedy nawet nikt nie wyprzedza. Polecam się tam przejechać kiedy nawierzchnia jest mokra, brak znaku ostrzegającego a dużo nie brakuje aby przy 90 km/h znaleźć się w polu.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Surowa kara - 28.01.2018 21:34

Znaki należy dostrzegać na drodze,jest tam znak A-4 z informacją o 4 niebezpiecznych zakrętach i prędkość należy dostosować do panujących warunków na drodze. Lekceważenie tej zasady właśnie skutkuje tym o czym piszesz i wielu już o tym się przekonało,jest tam krzyż świadczący o śmierci 2 osób do której przyczyniła się młoda kobieta skutkiem niedostosowania prędkości.

Surowa kara
27.01.2018 09:05

Nie rozumiesz ? "na łuku drogi w lewo,podczas wyprzedzania na podwójnej ciągłej" a więc stan drogi nie ma tutaj znaczenia a jedynie piractwo drogowe.

Odpowiedz
Oskar Batycki
26.01.2018 17:32

Nie rozumiem jednego. Tam tak często dochodzi do wypadków. Ten łuk drogi jest źle wyprofilowany. Czy policja i straż nie prowadzą statystyk. Czy nikt nie widzi tego że jest to bardzo niebezpieczne miejsce ???

Odpowiedz
Surowa kara
26.01.2018 16:46

Kolejny bezmyślny pirat drogowy, mam nadzieję że pozostanie mu pamiątka do końca życia oprócz dolegliwości finansowo-karnych za umyślne doprowadzenie do wypadku i narażenie innego uczestnika drogowego na śmierć. Ubezpieczyciel w takim przypadku całość kosztów ściągnie od "pirata drogowego" a nie obciąży kosztami innych ubezpieczonych. Bezmyślność i głupota kosztuje i niech sam za to płaci.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno