Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Siłownia w Twoim domu? Dlaczego nie?

Sobota, 27 stycznia 2018
  • Siłownia w Twoim domu? Dlaczego nie?

Coraz bliżej wiosna, a co za tym idzie - chcemy poprawić swoją formę i sylwetkę. Wiele osób zastanawia się nad tym, którą siłownię wybrać? A może jednak ćwiczenia w domu? Czy da się niewielkim kosztem stworzyć swój kąt do budowania kondycji?

Początek roku zawsze motywuje do ćwiczeń. Noworoczne postanowienia takie jak dieta, budowanie kondycji, rzeźbienie sylwetki często związane są z tym, że wiosną i latem chcemy wyglądać atrakcyjnie.

Jaką siłownię wybrać?
Jeżeli już zdecydujemy się na skorzystanie z usług siłowni, pozostaje pytanie: którą siłownię wybrać? Czym się kierować? Z pomocą na pewno przyjdą nam znajomi, którzy ćwiczą od dłuższego czasu. Możemy również zasięgnąć opinii w internecie. Wiele zależy od tego, czy chcemy ćwiczyć indywidualnie, skorzystać z pomocy trenera personalnego, czy chodzić na zajęcia w grupie zorganizowanej.

Najlepszym wariantem dla wielu osób będą treningi indywidualne pod okiem specjalisty. Nie jest to może wariant najtańszy, ale na pewno przyda się nam ktoś, kto wytłumaczy, w jaki sposób poprawnie ćwiczyć kolejne partie mięśni. Po pewnym czasie sami zauważymy, kiedy będziemy w stanie pilnować siebie samodzielnie.

Zajęcia grupowe przeznaczone są dla osób, które lepiej czują się na siłowni ze znajomymi lub interesują ich np. zajęcia Zumby. Świetnym sposobem na budowanie formy jest również spinning, czyli jazda na rowerze stacjonarnym. Tutaj możemy wybrać się ze znajomymi na świetną zabawę w rytmie szybkiej muzyki.

Siłownia w domu?
Najwygodniejszym rozwiązaniem jest zbudowanie siłowni w domu. Wiele osób uważa jednak, że to zbyt duży wydatek. Otóż - niekoniecznie. Kiedy policzymy koszt karnetu na siłownię, dojazdów i poświęconego na to czasu, okaże się, że za równowartość rocznych zajęć możemy mieć całkiem dobrze wyposażony kąt do ćwiczeń we własnym domu lub mieszkaniu. Najprostsze urządzenia do budowania formy i dbania o sylwetkę kosztują już od kilkudziesięciu złotych. Korzystając z promocji i rabatów na https://www.kod-rabatowy.pl/fitness/ można wyszukać ciekawe sklepy z najlepszymi ofertami i dzięki temu, małymi krokami i niższymi kosztami, stworzyć swój własny fitness klub.

Mam gdzie ćwiczyć, ale w co się ubiorę?
Nieodzownym elementem ćwiczeń jest odpowiedni strój. Oddychający t-shirt, longsleeve, bezszwowa bielizna sprawią, że "wylewanie siódmych potów" nie będzie tak nieprzyjemne. Gdzie jednak kupić odpowiednie rzeczy? Tutaj z pomocą przychodzi oferta sklepów z odzieżą i akcesoriami do fitnessu, które można znaleźć na https://www.kod-rabatowy.pl/sport/. Śmiało można powiedzieć, że znajdziemy wszystko w jednym miejscu, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach.

Napisz komentarz

Komentarze(1)

PODOBNE TEMATY
Talerz bez łez Pod takim tytułem odbędzie się spotkanie spotkanie Klubu Zdrowia "ODNOWA". Istnieje stare porzekadło,... Czwartek, 15 marca 2018
Co trzeba wiedzieć o suplementach diety, zanim się po nie sięgnie? Ponad dwie trzecie dorosłych i prawie jedna trzecia dzieci i nastolatków w naszym kraju nadwagę lub... Sobota, 20 stycznia 2018
Jak zrealizować postanowienie noworoczne - jak schudnąć i cieszyć się zdrowiem? "Nowy rok - nowa ja" Przyznaj ile razy to hasło przyświecało Ci podczas planowania swoich postanowień... Wtorek, 9 stycznia 2018
Treningi samemu, czy pod okiem trenera personalnego? Czym jest EMS? EMS, czyli 30 minut zamiast 3 godzin na siłowni. Ta technologia dostępna jest również w Gnieźnie! Czym... Poniedziałek, 26 czerwca 2017