Logo

REKLAMA
Plik banneru

Piłkarski Turniej Dzieci "Gramy z WOŚP"

Artykuł dodany: Wtorek, 16 stycznia 2018
Piłkarski Turniej Dzieci
REKLAMA

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno" wspólnie z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Urzędem Miejskim w Gnieźnie zorganizowało II Piłkarski Turniej Dzieci "Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy" pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna dla rocznika 2006/2007. Podczas imprezy wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólnie z organizatorami turnieju zbierali do puszek pieniądze włączając się tym samym w ideę organizowanej akcji.

Rozgrywki przeprowadzono 14 stycznia na hali sportowej GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie. Zgodnie z założeniami w imprezie udział wzięło 10 drużyn ze Żnina, Wągrowca, Niechanowa, Pobiedzisk, Witkowa i Gniezna. Zaproszenie do udziału w imprezie przyjęły następujące zespoły: Pelikan Niechanowo, Nielba Wągrowiec, Bzyki Żnin I i II, GKS Vitcovia Witkowo, AF 92 Witkowo, Huragan Pobiedziska Mieszko Gniezno i Chrobry-Gniezno 06 i Chrobry-Gniezno 07. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach A i B systemem "każdy z każdym".

Grupa A: Mieszko Gniezno, Bzyki Żnin II, Chrobry-Gniezno 06, Pelikan Niechanowo, Nielba Wągrowiec.
Grupa B: Huragan Pobiedziska, Bzyki Żnin I, Chrobry-Gniezno 07, AF 92 Witkowo, Vitcovia Witkowo.

W klasyfikacji końcowej zespoły uplasowały się na następujących miejscach:
  • I miejsce - Mieszko Gniezno - puchar Prezydenta Miasta Gniezna,
  • II miejsce - Nielba Wągrowiec,
  • III miejsce - GKS Vitcovia Witkowo,
  • IV miejsce - Chrobry-Gniezno 07,
  • V miejsce - Chrobry-Gniezno 06,
  • VI miejsce - Huragan Pobiedziska.

Na pozostałych miejscach uplasowały się drużyny Bzyki I i II, Pelikan Niechanowo i AF 92 Witkowo. Sześć finałowych zespołów turnieju otrzymało okolicznościowe puchary, medale i upominki rzeczowe zaś pozostałe drużyny pamiątkowe medale i upominki rzeczowe. Prowadzona była także klasyfikacja indywidualna w której "najlepszym zawodnikiem" turnieju został Oliwier Kubicki - Bzyki Żnin II, "najlepszym bramkarzem" okazał się Nikodem Kaczmarek - Huragan Pobiedziska zaś "królem strzelców" Igor Wendtald - GKS Vitcovia Witkowo. Zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych otrzymali okolicznościowe statuetki i upominki rzeczowe. Fundatorami pucharów dla finałowej szóstki najlepszych drużyn byli: Tomasz Budasz - Prezydent Miasta Gniezna, Tadeusz Tomaszewski - Przewodniczący Rady Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu, Jan Budzyński - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna i Stanisław Dolaciński - Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno". Organizatorzy dziękują za wsparcie rzeczowe dla pana Macieja Jankowskiego z MJ-Sport Gniezno. Szczególne podziękowania należą się Wiceprezesowi "Chrobry-Gniezno" Dariuszowi Śmiałowskiemu prowadzącemu Dziecięcą Akademię Piłkarską, który wspólnie z zespołem trenerskim, sędziowskim, technicznym oraz szczególnie zaangażowanymi rodzicami zadbali o świetny klimat i bardzo dobrą organizację turnieju. Była to pierwsza w Nowym Roku z cyklicznych imprez DAP "Chrobry-Gniezno" rozpoczynająca kalendarz piłkarskich spotkań na obiekcie GOSiR.
tekst: Informacja prasowa
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno