Logo
Najnowsze artykuły

Wypadek w Lulkowie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR

Artykuł dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Wypadek w Lulkowie! Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR
REKLAMA

Dzisiaj ok. godz. 13.30 w Lulkowie, na prostym odcinku drogi samochód osobowy uderzył w drzewo, a następnie dachował. Z uzyskanych informacji wynikało, że w zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, z czego jedna była uwięziona w aucie. W wypadku uczestniczyło dwoje dzieci. Na miejsce zdarzenia wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna, Policję a także Pogotowie Ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, ze względu na złe warunki atmosferyczne, helikopter został zawrócony do bazy.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Kierująca samochodem marki Opel Vectra na prostym odcinku drogi, jadąc od strony Gniezna w kierunku Trzemeszna, wyprzedzała samochód ciężarowy. Niestety z zatoki parkingowej znajdującej się po lewej stronie jezdni wyjechał nieustalony samochód osobowy. Kobieta, chcąc uniknąć zderzenia, skręciła w prawo, w wyniku czego auto wpadło w poślizg, wypadło z drogi, uderzyło w drzewo, a następnie dachowało. Okazało się, że w pojeździe znajdowały się trzy, a nie jak wstępnie podano cztery osoby. Kobieta z dwójką dzieci zostali przewiezieni do szpitala. Najpoważniejsze obrażenia odniosło starsze dziecko. To do niego wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który ze względu na złe warunki atmosferyczne został zawrócony do bazy. Na miejscu obecne były dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, Policja oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Trzemeszna.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Trzemeszno24.info

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Prawilny
14.01.2018 23:11

Leca w pospiechu i tak sie to niestety konczy , niskie temperatury i trudne warunki widac nie przekonuja do jazdy chociazby z tepem mobilkow 87~90 , jestem ciekaw czy kierujaca potrafilaby zapanowac nad autem nawet przy takiej predkosci , zycze wam powrotu do zdrowia i powaznej refleksji dla nas wszystkich

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno