Logo

REKLAMA
Plik banneru
Najnowsze artykuły

Konkurs plastyczny "Mój wymarzony zawód" rozstrzygnięty

Artykuł dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Konkurs plastyczny
REKLAMA

11 stycznia w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród, wyróżnień i dyplomów w konkursie plastycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym pt. "Mój wymarzony zawód" organizowanym przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie.

Konkurs miał na celu:
  • uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej;
  • wdrażanie dzieci do obserwacji otaczającej rzeczywistości;
  • motywowanie dzieci do rozwoju uzdolnień twórczych i rozwijania własnej wyobraźni.

W odpowiedzi na konkurs wpłynęły 104 prace z 20 placówek wychowania przedszkolnego powiatu gnieźnieńskiego!

Lista laureatów konkursu
  • I NAGRODA - Zofia Łączny - weterynarz, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a´Paulo w Gnieźnie
  • II NAGRODA - Antoni Nawrot - budowlaniec, Przedszkole nr 3 "Kubuś Puchatek" w Gnieźnie
  • III NAGRODA - Olaf Gaziński - piłkarz, Przedszkole nr 3 "Kubuś Puchatek" w Gnieźnie

WYRÓŻNIENIA (w kolejności przypadkowej)

Filip Łopyta - maszynista, Przedszkole nr 1 w Fałkowie
Oliwia Kosz - baletnica, Spółdzielnia Socjalna "Razem być" z Wymysłowa
Wojciech Juszczyk - policjant, Spółdzielnia Socjalna "Razem być" z Wymysłowa
Marysia Ryczkowska - sprzedawca przypraw świata, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a´Paulo w Gnieźnie
Nikodem Chojnacki - piłkarz, farmer, Przedszkole nr 3 "Kubuś Puchatek" w Gnieźnie
Damian Cierech - strażak, Przedszkole w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kłecku
Julian Krzesiński - żołnierz, Przedszkole Niepubliczne "Leśna Kraina"
Jadwiga Walter - weterynarz, Przedszkole nr 1 im. Chatka Puchatka w Trzemesznie
Dominika Dreas - makijażystka, Przedszkole nr 2 "Tęczowy Domek" w Woźnikach
Liliana Mazur - baletnica, Przedszkole nr 14 "Mali Piastowie" w Gnieźnie

Ponadto z pozostałych prac wyłoniono wyróżnienia tematyczne:
Wyróżnienie w kategorii weterynarz - Zuzanna Nowak, Przedszkole nr 8 "Mali Polanie" w Gnieźnie
Wyróżnienie w kategorii policjant - Lena Przybysz, Przedszkole nr 1 "Wesołe nutki" w Gnieźnie
Wyróżnienie w kategorii strażak - Franciszek Chełmiński, Przedszkole nr 1 w Fałkowie
Wyróżnienie w kategorii nauczyciel - Alicja Stachowiak, Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. ks. L. Formanowicza w Modliszewku
Wyróżnienie w kategorii piłkarz - Miłosz Kasprzyk, Przedszkole nr 17 "Piastowska Gromada" w Gnieźnie
Wyróżnienie w kategorii najbardziej oryginalny zawód - Kacper Trąbczyński - odkrywca-naukowiec, Przedszkole nr 8 "Mali Polanie" w Gnieźnie
Wyróżnienie w kategorii 3-latków - Olga Szulc - baletnica, Przedszkole nr 1 w Fałkowie
Wyróżnienie w kategorii 4-latków - Hanna Woźniak - kucharz, Przedszkole w Pyszczynie
Wyróżnienie w kategorii 5-latków:
Julia Staszkiewicz - policjant, Przedszkole w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kłecku
Lena Miecznikiewicz - weterynarz, Przedszkole Samorządowe w Żydowie
Wyróżnienie w kategorii 6-latków:
Antonina Budzyńska - kucharka, Przedszkole nr 5 Mali Przyrodnicy w Gnieźnie
Oskar Ławniczak - mechanik samochodowy, Przedszkole nr 3 "Kubuś Puchatek" w Gnieźnie
 

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)



REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno