Logo
Najnowsze artykuły

Finał WOŚP: Do wylicytowania wycieczka od Marszałka na wyspę władców!

Artykuł dodany: Czwartek, 11 stycznia 2018
Finał WOŚP: Do wylicytowania wycieczka od Marszałka na wyspę władców!
REKLAMA

Wyjątkowa wycieczka z indywidualnym programem zwiedzania wyspy władców, czyli Ostrowa Lednickiego - serca Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, to propozycja Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla zwycięzcy internetowej licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i trzech osób towarzyszących.

Mamy ten zaszczyt, że Samorząd Województwa Wielkopolskiego jest strażnikiem miejsc i pamiątek związanych z pierwszymi Piastami. Chcemy się pochwalić skarbami ważnymi dla historii Polski, które zdeponowane się w naszych wielkopolskich muzeach i które chronimy dla przyszłych pokoleń. Liczę, że wizyta na Ostrowie Lednickim będzie szczególną nagrodą dla osób, które interesują się historią i zechciały wesprzeć cel, który towarzyszy tegorocznemu finałowi WOŚP - zachęca Marszałek Woźniak.

Dodajmy, że voucher na wycieczkę będzie można zrealizować w miesiącach letnich (lipiec - wrzesień), gdy gród wczesnopiastowski prezentuje się najokazalej. Gościom towarzyszyć będzie specjalista z Muzeum, który odpowie na wszystkie nurtujące pytania, zwłaszcza w kontekście rosnącego zainteresowania tą epoką.

Link do licytacji i szczegółów programu wycieczki: http://charytatywni.allegro.pl/wycieczka-dla-4-osob-do-muzeum-pierwszych-piastow-i5933719
 
tekst: UMWW

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno