Logo

Szanowanie zieleni przy I LO i Muzeum według kierowców

Artykuł dodany: Środa, 10 stycznia 2018
Szanowanie zieleni przy I LO i Muzeum według kierowców
REKLAMA

Jeden z naszych Czytelników przysłał nam dzisiaj kilka zdjęć, które wykonał podczas spaceru w okolicy I Liceum Ogólnokształcącego i Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Widać na nich zaparkowane samochody. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pojazdy stoją na trawie, niszcząc zieleń.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Czytelnik, który wykonał zdjęcia poinformował nas, że po opublikowaniu ich na swoim facebooku skontaktował się ze Strażą Miejską. Funkcjonariusze powiadomili go, że podejmą interwencję w tej sprawie. Kiedy jednak po ok. godzinie wracał tą samą drogą do domu, zaparkowanych aut przybyło.

Martwi fakt, że Zakład Zieleni Miejskiej robi wszystko, aby tereny rekreacyjne wokół jezior przyciągały spacerowiczów, natomiast sami mieszkańcy nie szanują tej pracy.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (12)

Jaś fasola
14.01.2018 21:52

Ostrzeżenie dla całego szpitala dziekanka!!! Chuck nadchodzi!!!

Odpowiedz
Chuck Norris
13.01.2018 20:25

OSTRZEŻENIE DLA CAŁEGO SZPITALA DZIEKANKA !!!
Nieznany,niezrównoważony psychicznie osobnik-nie rozróżniający TERENU PRYWATNEGO od TERENU MIEJSKIEGO więc tym samym NIE ROZRÓŻNIAJĄCY LEKÓW przebrał się za ODDZIAŁOWĄ i grasuje na oddziałach szpitala siejąc niebezpieczeństwo dla pacjentów !!!
W/wym chory psychicznie osobnik prawdopodobnie pracował w szeregach milicji,potem w ORMO a ostatnio w Straży Miejskiej Gniezno i pisał tutaj komentarze pod pseudonimem BUDOWNICZY MUZEUM !!!
Podobnych osobników może być więcej w Gnieźnie a szczególnie mogą ukrywać się też w szeregach RADNYCH MIASTA I POWIATU dlatego trzeba tych nieudaczników życiowo-umysłowych wyeliminować z funkcji społecznych w najbliższych wyborach tak jak oddziela się plewy od ziarna !!!

Odpowiedz
Zieleń
13.01.2018 18:30

Podobna sytuacja ma miejsce w centrum przy nowych parkach. Szkoda, że ludzie tak do tego podchodzą. Może o to chodzi, aby Zakład Zieleni Miejskiej miał co robić. Patologia, a nie kierowcy.

Odpowiedz
Gnieznianin
13.01.2018 13:23

Akt notarialny czyj ? Miasta, czyli Skarbu Państwa, czy niby jakiegoś tam " budowniczego". To znaczy, że to jakiś murarz, czy tynkarz, a może kosi trawę wokół.

Odpowiedz
Seniorka
13.01.2018 13:19

Budowniczy coś pomylił epoki . W domku własnościowym, palcu wykupionym na własność rób co chcesz. Na trawniku przed Muzeum - nigdy ! Mandat powinien być i to wysoki. Cwaniaków mamy po uszy i dziadostwa też .

Odpowiedz
Budowniczy muzeum
12.01.2018 10:25

Wolnoć tomku w swoim domku. Na moim podwórku mogę sobie parkować na trawie. To teren prywatny o czym redaktor dobrze wie,tylko po co o tym pisać. Policja i straż mogą sobie pogwizdać a nie mandatowac.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Oddziałowa - 13.01.2018 12:45

No jak widać tabletki przestały działać. Ostatnio zrobili nową drogę do izby przyjęć dziekanki. Warto skorzystać panie chuck. Nie trzeba zaglądać deb...y ormowcu w mapki żeby dowiedzieć się,że skarb państwa reprezentuje starostwo.

Chuck Norris - 12.01.2018 20:05

@BUDOWNICZY Z MILICJI ALBO SM > stosujesz tutaj perfidną bolszewicką sztuczkę,której nauczyli cię w ORMO !!! Grunty w około Muzeum,Kolegium Eu,park aż do jeziorka - bez patrzenia na mapę w UM wiem,że są GRUNTAMI KOMUNALNYMI MIASTA tzn są własnością Skarbu Państwa !!!
A ty paskudny krętaczu miej odwagę tutaj odpowiedzieć,kto w/g ciebie jest właścicielem tego gruntu ??? Ale twoim celem jest wprowadzenie czytelników w błąd i usprawiedliwienie tej pseudo-Straży Miejskiej z ex milicjantami,którzy powinni sobie dorabiać z łopatą a nie w SM pierdzieć za nasze publiczne pieniądze!!!

Dawny absolwent
11.01.2018 09:03

O rety, ale wstyd . Taka słaba kadra, czy młodzież z malutką wiedzą przychodzi z podstawowek ?

Odpowiedz
Coco
11.01.2018 00:37

Najlepsze gnieźnieńskie liceum jest na 391 miejscu w rankingu Perspektyw (I LO), daleko za Łańcutem, Pniewami, Swarzędzem itd. itd. Rozumiem dlaczego dzieciaki dojeżdżają do Poznania. Tragedia!!!

Odpowiedz
Shedder
10.01.2018 15:38

Sygnalista pisowski?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 11.01.2018 18:03

TAK-to był na pewno ktoś z sygnalistów PiS-owskich,bo oni chcą ten kraj,te miasta przywrócić do normalności i praworządności !!!
Natomiast wy post-sovieccy sygnaliści z kacaposko-platformuchoskim tokiem myślenia dążycie do podtrzymania patologii, dziadostwa, kolesiostwa, korupcji, nepotyzmu, bezprawia, złodziejstwa itd itp itd itp.
Gdy był artykuł o skandalicznym przejściu Janusza Wardy z Policji do Straży Miejskiej to pisałem,że ten uciekły na emeryturę milicjant przeniesie patologię i bezprawie z KPP do SM !!! I co się okazało ??? Podniosły się standardy pracy SM w Gnieźnie czy spadły ??? Jeśli ktoś ma wątpliwości to powyższe zdjęcia pokazują pogłębiający się białoruski krajobraz Gniezna nie tylko przy Muzeum PP ale w całym mieście !!! A do tego bagna pasuje jak ulał ta nasza NIESZCZĘSNA STAROŚCINA z dolatowej stajni !!!