Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Szanowanie zieleni przy I LO i Muzeum według kierowców

Środa, 10 stycznia 2018
 • Szanowanie zieleni przy I LO i Muzeum według kierowców
REKLAMA

Jeden z naszych Czytelników przysłał nam dzisiaj kilka zdjęć, które wykonał podczas spaceru w okolicy I Liceum Ogólnokształcącego i Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Widać na nich zaparkowane samochody. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pojazdy stoją na trawie, niszcząc zieleń.

Czytelnik, który wykonał zdjęcia poinformował nas, że po opublikowaniu ich na swoim facebooku skontaktował się ze Strażą Miejską. Funkcjonariusze powiadomili go, że podejmą interwencję w tej sprawie. Kiedy jednak po ok. godzinie wracał tą samą drogą do domu, zaparkowanych aut przybyło.

Martwi fakt, że Zakład Zieleni Miejskiej robi wszystko, aby tereny rekreacyjne wokół jezior przyciągały spacerowiczów, natomiast sami mieszkańcy nie szanują tej pracy.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(12)

 • Ostrzeżenie dla całego szpitala dziekanka!!! Chuck nadchodzi!!!

 • OSTRZEŻENIE DLA CAŁEGO SZPITALA DZIEKANKA !!!
  Nieznany,niezrównoważony psychicznie osobnik-nie rozróżniający TERENU PRYWATNEGO od TERENU MIEJSKIEGO więc tym samym NIE ROZRÓŻNIAJĄCY LEKÓW przebrał się za ODDZIAŁOWĄ i grasuje na oddziałach szpitala siejąc niebezpieczeństwo dla pacjentów !!!
  W/wym chory psychicznie osobnik prawdopodobnie pracował w szeregach milicji,potem w ORMO a ostatnio w Straży Miejskiej Gniezno i pisał tutaj komentarze pod pseudonimem BUDOWNICZY MUZEUM !!!
  Podobnych osobników może być więcej w Gnieźnie a szczególnie mogą ukrywać się też w szeregach RADNYCH MIASTA I POWIATU dlatego trzeba tych nieudaczników życiowo-umysłowych wyeliminować z funkcji społecznych w najbliższych wyborach tak jak oddziela się plewy od ziarna !!!

 • 13.01.2018 18:30  Odpowiedz na komentarz

  Podobna sytuacja ma miejsce w centrum przy nowych parkach. Szkoda, że ludzie tak do tego podchodzą. Może o to chodzi, aby Zakład Zieleni Miejskiej miał co robić. Patologia, a nie kierowcy.

 • Akt notarialny czyj ? Miasta, czyli Skarbu Państwa, czy niby jakiegoś tam " budowniczego". To znaczy, że to jakiś murarz, czy tynkarz, a może kosi trawę wokół.

 • 13.01.2018 13:19  Odpowiedz na komentarz

  Budowniczy coś pomylił epoki . W domku własnościowym, palcu wykupionym na własność rób co chcesz. Na trawniku przed Muzeum - nigdy ! Mandat powinien być i to wysoki. Cwaniaków mamy po uszy i dziadostwa też .

 • Wolnoć tomku w swoim domku. Na moim podwórku mogę sobie parkować na trawie. To teren prywatny o czym redaktor dobrze wie,tylko po co o tym pisać. Policja i straż mogą sobie pogwizdać a nie mandatowac.

  13.01.2018 12:45

  No jak widać tabletki przestały działać. Ostatnio zrobili nową drogę do izby przyjęć dziekanki. Warto skorzystać panie chuck. Nie trzeba zaglądać deb...y ormowcu w mapki żeby dowiedzieć się,że skarb państwa reprezentuje starostwo.

  12.01.2018 20:05

  @BUDOWNICZY Z MILICJI ALBO SM > stosujesz tutaj perfidną bolszewicką sztuczkę,której nauczyli cię w ORMO !!! Grunty w około Muzeum,Kolegium Eu,park aż do jeziorka - bez patrzenia na mapę w UM wiem,że są GRUNTAMI KOMUNALNYMI MIASTA tzn są własnością Skarbu Państwa !!!
  A ty paskudny krętaczu miej odwagę tutaj odpowiedzieć,kto w/g ciebie jest właścicielem tego gruntu ??? Ale twoim celem jest wprowadzenie czytelników w błąd i usprawiedliwienie tej pseudo-Straży Miejskiej z ex milicjantami,którzy powinni sobie dorabiać z łopatą a nie w SM pierdzieć za nasze publiczne pieniądze!!!

 • O rety, ale wstyd . Taka słaba kadra, czy młodzież z malutką wiedzą przychodzi z podstawowek ?

 • 11.01.2018 00:37  Odpowiedz na komentarz

  Najlepsze gnieźnieńskie liceum jest na 391 miejscu w rankingu Perspektyw (I LO), daleko za Łańcutem, Pniewami, Swarzędzem itd. itd. Rozumiem dlaczego dzieciaki dojeżdżają do Poznania. Tragedia!!!

 • 10.01.2018 15:38  Odpowiedz na komentarz

  Sygnalista pisowski?

  11.01.2018 18:03

  TAK-to był na pewno ktoś z sygnalistów PiS-owskich,bo oni chcą ten kraj,te miasta przywrócić do normalności i praworządności !!!
  Natomiast wy post-sovieccy sygnaliści z kacaposko-platformuchoskim tokiem myślenia dążycie do podtrzymania patologii, dziadostwa, kolesiostwa, korupcji, nepotyzmu, bezprawia, złodziejstwa itd itp itd itp.
  Gdy był artykuł o skandalicznym przejściu Janusza Wardy z Policji do Straży Miejskiej to pisałem,że ten uciekły na emeryturę milicjant przeniesie patologię i bezprawie z KPP do SM !!! I co się okazało ??? Podniosły się standardy pracy SM w Gnieźnie czy spadły ??? Jeśli ktoś ma wątpliwości to powyższe zdjęcia pokazują pogłębiający się białoruski krajobraz Gniezna nie tylko przy Muzeum PP ale w całym mieście !!! A do tego bagna pasuje jak ulał ta nasza NIESZCZĘSNA STAROŚCINA z dolatowej stajni !!!

PODOBNE TEMATY
Rówieśnica wolnej Polski. Pani Cecylia skończyła 100 lat W Domu Pomocy Społecznej w Gnieźnie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Setne urodziny obchodziła jedna... Poniedziałek, 19 listopada 2018
Pierwszy pomnik przyrody w Gnieźnie 9 listopada 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste odsłonięcie pierwszego... Środa, 14 listopada 2018
Ambasador Kazachstanu spotkał się z gnieźnieńskimi przedsiębiorcami Dzisiaj Gniezno odwiedził ambasador Kazachstanu w Polsce Margułan Baimuchan. Szef misji dyplomatycznej... Piątek, 9 listopada 2018
Cyrk skarży prezydenta Gniezna! Uważa, że złamał prawo 12 października do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu trafiła skarga na Zarządzenie Prezydenta... Czwartek, 18 października 2018