Logo

Zimowe Jelonki zebrały ponad 10 tys. zł!

Artykuł dodany: Wtorek, 9 stycznia 2018
Zimowe Jelonki zebrały ponad 10 tys. zł!
REKLAMA

W sobotę, w Klubie Muzycznym Młyn odbyły się Zimowe Jelonki. Ta charytatywna inicjatywa na stałe wpisała się do kalendarza imprez Pierwszej Stolicy. Tym razem dla Zespołu Placówek Wsparcia Rodziny w Trzemesznie udało się zebrać ponad 10 tys. zł!

ALBUMY ARTYKUŁU:

Zimowe Jelonki to cykliczna impreza charytatywna odbywająca się na przełomie roku (wcześniej w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, obecnie w Święto Trzech Króli) na deskach gnieźnieńskiego Klubu Muzycznego Młyn. Sama impreza powstała spontanicznie kilkanaście lat temu. Od tego czasu znacznie ewoluowała, a od 9 lat funkcjonuje w niezmiennej formie koncertów przeplatanych licytacjami fantów przekazanych przez hojnych Darczyńców.

W tym roku do najcenniejszych przedmiotów, które można było nabyć podczas imprezy (przy okazji wybornie się przy tym bawiąc) należały: oryginalna koszulka Realu Madryt wraz z autografami zawodników, aktualna koszulka meczowa Lecha Poznań, również z podpisami zawodników, 20 minutowy przelot motolotnią w tandemie nad Gnieznem i okolicą, ekskluzywna wycieczka po Muzeum Początków Państwa Polskiego, wraz z kompletem gadżetów, gry planszowe, dzieła sztuki współczesnej, oraz dużo, dużo więcej. Pomiędzy licytacjami na młynowej scenie wystąpili Nocne Taxi, Lech Niedźwiedziński Funky Band oraz DJ Alfred.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno