Logo

Przedsięwzięcie na skalę województwa, czyli stylizowana sesja ślubna

Artykuł dodany: Niedziela, 7 stycznia 2018
Przedsięwzięcie na skalę województwa, czyli stylizowana sesja ślubna
REKLAMA

W grudniu firmy z branży ślubnej zorganizowały stylizowaną sesję w stylu rustykalnym. Jako, że panował okres świąteczno-noworoczny, tematyka została utrzymana w odpowiednim klimacie. Jest to pierwsze takie przedsięwzięcie w naszym powiecie i prawdopodobnie nawet województwie. Organizatorami i pomysłodawcami sesji była firma LIWMA ART z Mieleszyna produkująca zaproszenia, pamiątki, upominki i akcesoria okazjonalne oraz portal Moje-Gniezno.pl, który jednocześnie objął patronat medialny nad przedsięwzięciem.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Sesja odbyła się w Restauracji w Starej Kamienicy w Gnieźnie, a udział w niej wzięli:
  • producent biżuterii firma Briju
  • Restauracja "W Starej Kamienicy"
  • LIWMA ART
  • Manufaktura Tortów i Ciast z Witkowa
  • KAMILA Suknie Ślubne Mieścisko
  • Studio Florystyczne SA-PARK z Wągrowca
  • Salon Fryzjerski ELIN z Gniezna
  • Zuzanna Huebner MAKE UP
  • Andrzej Bukowski i Robert Lasek - Fotografia i Film

Gwiazdami sesji były modelki, które wcieliły się w role panien młodych oraz małych druhen. Jest to przedsięwzięcie zorganizowane naprawdę na szeroką skalę - mówi Emilia Rychwalska, właścicielka i jednocześnie pomysłodawca, organizator i koordynator przedsięwzięcia. W sesji wzięło udział bardzo wiele osób oraz firm. Niełatwo jest zebrać wszystkich w jednym miejscu i o jednym czasie. Każdy z partnerów wniósł ogromny nakład pracy. Trzeba było uszyć sukienki, zaprojektować i stworzyć papeterię oraz dodatki, przygotować dekoracje, bukiety, wianki, tort i wiele innych szczegółów, które wkomponowały się w klimat sesji. Wkład wszystkich jest naprawdę ogromny. Poprzez tę sesję chcieliśmy pokazać, jak zorganizować wesele kompleksowo, tym bardziej, że lada moment rusza nowy sezon ślubny. Chcieliśmy pokazać, jak dobrać do danego stylu dodatki, tj. papeterię (winietki, zawieszki, księgę gości, menu, kopertówkę podziękowania dla gości), dekoracje (dekoracje sali, stołów, bukiety, wianki, dodatki do sukienki panny młodej i wiele innych), suknię, makijaż, fryzurę itp.

Zgadza się - dodaje Andrzej Bukowski, redaktor naczelny portalu Moje Gniezno.pl i współorganizator projektu. Przede wszystkim potraktowaliśmy to jako wyzwanie, chcieliśmy sprawdzić czy podołamy, a dodatkowo świetnie się przy tym bawiliśmy. Było niewiele czasu, dużo stresu, ale mimo wszystko efekt przerósł nasze oczekiwania, a zabawa była wyśmienita.

Organizatorzy zapewniają, że chociaż to pierwsze takie przedsięwzięcie w naszym powiecie, z pewnością nie ostatnie. A my jako portal informacyjny z całkowitą pewnością będziemy towarzyszyć kolejnym takim przedsięwzięciom, o czym będziemy informować na bieżąco.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Liwma art
08.01.2018 23:39

jesli jest Pan zainteresowany w przyszłości prosimy o kontakt pod numerem tel 668 249 446. Pozdrawiamy!

Odpowiedz
Marek
08.01.2018 07:34

SZKODA że nic o tym wydarzeniu estetycznym nie wiedziałem wcześniej.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno