Logo

Zgwałcił 15-letnią córkę, kiedy żona po udarze była w szpitalu! Wcześniej nie miał konfliktu z prawem

Artykuł dodany: Czwartek, 4 stycznia 2018
Zgwałcił 15-letnią córkę, kiedy żona po udarze była w szpitalu! Wcześniej nie miał konfliktu z prawem
REKLAMA

Przed Świętami Bożego Narodzenia w Szczytnikach Czerniejewskich doszło do niewyobrażalnej tragedii. 40-letni Mirosław K. zgwałcił swoją 15-letnią córkę. Dziewczyna znalazła pomoc u sąsiadów. Jej matka w tym czasie przebywała w szpitalu.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Ta dziewczyna przyszła do nas, to były godziny popołudniowe, gdzieś ok. godz. 15.30 - mówi mieszkanka Szczytnik Czerniejewskich. Miała na sobie tylko bluzę. Od pasa w dół była naga. Byłam w domu z mężem. Pytaliśmy co się stało. Powiedziała tylko, że została zgwałcona. Mąż natychmiast zadzwonił na Policję. Przyjechały 4 radiowozy. Nie była pobita, ale przez godzinę nic nie mówiła. Wydawało się, że to była normalna rodzina. Mało ich było tutaj widać. Oni wynajmowali ten dom od jakiegoś roku. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego. To jest niewyobrażalne. Ciężko nawet o tym mówić.

Sprawę nadzoruje gnieźnieńska Prokuratura. W chwili obecnej mogę powiedzieć tyle, że nasza Prokuratura nadzoruje postępowanie przygotowawcze przeciwko sprawcy przestępstwa polegającego na doprowadzeniu córki do obcowania płciowego - mówi Małgorzata Rezulak-Kustosz, p.o. szefa Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Został także przedstawiony zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad członkami rodziny. Mogę powiedzieć tyle, że oskarżony przyznał się do przedstawionych zarzutów i został wobec niego skierowany wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania i ten wniosek został przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie uwzględniony. Obecnie postępowanie jest w toku. Okres znęcania się nad rodziną został określony na mniej więcej 2 lata wstecz od stwierdzenia gwałtu. Ze względu na dobro postępowania nie mogę ujawniać więcej szczegółów.

Jak udało nam się ustalić, 40-latek nie miał wcześniej konfliktu z prawem. Rodzina nie znajdowała się również pod opieką Ośrodka Pomocy Społecznej. 15-latka wróciła już do szkoły. Jest pod opieką rodziny.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (4)

Czytelnik
07.01.2018 14:09

Nie dom powinien być pokazany, tylko gębą tego okrutnika .

Odpowiedz
Skandal
07.01.2018 08:40

Jaki jest cel pokazywania zdjęcia domu? Piętnowanie tej biednej rodziny? Skandal!

Odpowiedz
Kostucha
05.01.2018 18:27

Co za bydle

Odpowiedz
Matka
05.01.2018 08:39

Wysoka kara i koniecznie wizerunek takiego osobnika !!!!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno