Logo

Husarz kończy rok z 96 medalami

Artykuł dodany: Środa, 3 stycznia 2018
Husarz kończy rok z 96 medalami
REKLAMA

Zmianie kalendarza towarzyszą często elementy refleksji i analizy roku minionego oraz tworzenie założeń i planów na przyszłość. Miniony 2017 rok był pod wieloma względami wyjątkowy dla KS Husarz Gniezno.

  1. Gnieźnieńscy zapaśnicy wywalczyli podczas zmagań na macie niewiarygodnie rekordową liczbę medali - 96.
  2. Po raz kolejny - po dłużej przerwie - doczekaliśmy się medalu na poziomie krajowym - Szymon Bereźnicki wywalczył tytuł V-ce Mistrza Polski Juniorów Krajowego Zrzeszenia LZS.
  3. Czterech zawodników naszego stowarzyszenia zdobyło tytuły Mistrzów Wielkopolski - Ignacy Szarzyński, Eryk Bogucki, Jan Skupin i Patryk Remlein.
  4. Powyżej wymienieni zawodnicy uplasowani zostali bardzo wysoko w rankingu Sport Zona (portalu zajmującego się zapasami) na najskuteczniejszego zawodnika w Polsce w wieku 2006 i młodsi - odpowiednio na 8, 16, 41 i 77 miejscu na ponad 900 zawodników sklasyfikowanych.
  5. Po 18 latach starań pozyskaliśmy w czerwcu pełnowymiarową matę zapaśniczą, na której możemy organizować zawody - głównie dzięki zrozumieniu problemu i wsparciu władz samorządowych.

Powyższe sukcesy byłyby niemożliwe bez udziału i wytężonej pracy zawodników, ich rodziców, sztabu szkoleniowego, sympatyków i działaczy społecznych, sponsorów oraz udziału w życiu sportowym naszego klubu przedstawicieli Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a także mediów.

Tym wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia  sukcesów w 2017 roku Zarząd Klubu Sportowego Husarz Gniezno pragnie gorąco podziękować i życzyć w nadchodzącym 2018 roku szczęścia i wszelakiej pomyślności, zawodnikom i działaczom wytrwałości, kibicom sportu zapaśniczego jeszcze większych wrażeń, a władzom samorządowy trafnych wyborów i realizacji planów.
 
tekst: KS Husarz Gniezno
foto: KS Husarz Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno