Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Husarz kończy rok z 96 medalami

Środa, 3 stycznia 2018
  • Husarz kończy rok z 96 medalami
REKLAMA

Zmianie kalendarza towarzyszą często elementy refleksji i analizy roku minionego oraz tworzenie założeń i planów na przyszłość. Miniony 2017 rok był pod wieloma względami wyjątkowy dla KS Husarz Gniezno.

  1. Gnieźnieńscy zapaśnicy wywalczyli podczas zmagań na macie niewiarygodnie rekordową liczbę medali - 96.
  2. Po raz kolejny - po dłużej przerwie - doczekaliśmy się medalu na poziomie krajowym - Szymon Bereźnicki wywalczył tytuł V-ce Mistrza Polski Juniorów Krajowego Zrzeszenia LZS.
  3. Czterech zawodników naszego stowarzyszenia zdobyło tytuły Mistrzów Wielkopolski - Ignacy Szarzyński, Eryk Bogucki, Jan Skupin i Patryk Remlein.
  4. Powyżej wymienieni zawodnicy uplasowani zostali bardzo wysoko w rankingu Sport Zona (portalu zajmującego się zapasami) na najskuteczniejszego zawodnika w Polsce w wieku 2006 i młodsi - odpowiednio na 8, 16, 41 i 77 miejscu na ponad 900 zawodników sklasyfikowanych.
  5. Po 18 latach starań pozyskaliśmy w czerwcu pełnowymiarową matę zapaśniczą, na której możemy organizować zawody - głównie dzięki zrozumieniu problemu i wsparciu władz samorządowych.

Powyższe sukcesy byłyby niemożliwe bez udziału i wytężonej pracy zawodników, ich rodziców, sztabu szkoleniowego, sympatyków i działaczy społecznych, sponsorów oraz udziału w życiu sportowym naszego klubu przedstawicieli Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, a także mediów.

Tym wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia  sukcesów w 2017 roku Zarząd Klubu Sportowego Husarz Gniezno pragnie gorąco podziękować i życzyć w nadchodzącym 2018 roku szczęścia i wszelakiej pomyślności, zawodnikom i działaczom wytrwałości, kibicom sportu zapaśniczego jeszcze większych wrażeń, a władzom samorządowy trafnych wyborów i realizacji planów.
 
tekst: KS Husarz Gniezno
foto: KS Husarz Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zapaśnicy przywieźli do Gniezna 6 medali 1 grudnia w Środzie Wielko odbył się Turniej Mikołajkowy w zapasach w stylu wolnym. W zmaganiach wzięło... Poniedziałek, 3 grudnia 2018
6 medali Husarza Gniezno W sobotę, w Plewiskach odbył się turniej zapaśniczy o Puchar Burmistrza Komornik. W zmaganiach wzięło... Wtorek, 27 listopada 2018
Kolejny dobry występ gnieźnieńskiego Husarza W dniach 16 - 17 listopada do Wałbrzycha przyjechało 111 zapaśników z 31 klubów, aby wziąć udział w... Poniedziałek, 19 listopada 2018
3 medale zapaśników Husarza W dniach 19 - 20 października młodzi zapaśnicy z Gniezna gościli w Krakowie. W hali widowiskowej Tauron... Wtorek, 23 października 2018