Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Castingi do konkursu Wielkopolska Miss 2018

Poniedziałek, 1 stycznia 2018
 • Castingi do konkursu Wielkopolska Miss 2018

Rozpoczynają się castingi dla kandydatek, które chcą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki 2018 roku w najbardziej prestiżowym konkursie w naszym województwie, mianowicie konkursie Wielkopolska Miss.

 • 6.01.2018 (sobota - św. Trzech Króli) w godz. 13.00-15.00 - Ostrów Wielkopolski, ul. 23 Stycznia 32 (Venus Club)
 • 20.01.2018 (sobota) w godz. 13.00-16.00 - Poznań, ul. Paderewskiego 10 (Pacha Poznań)
 
Laureatki konkursu będą reprezentować nasz region oraz kraj w konkursach międzynarodowych. Organizatorzy kolejny rok zaskoczą nagrodami, na zwyciężczynie konkurs czeka m.in. samochód osobowy oraz 10 tys zł. Oczywiście po raz kolejny nie braknie możliwości zdobycia nagrody w postaci wyjazdu na festiwal filmowy w Cannes oraz nowością będzie wyjazd na festiwal filmowy do Wenecji. Na wszystkie finalistki konkursu będą czekać nagrody od partnerów konkursu oraz ciekawe zgrupowania, w tym zagraniczne zgrupowanie przygotowawcze przed galą finałową.
 
W konkursie wziąć udział mogą dziewczęta które spełniają kilka wymogów:
 • są w wieku od 14 do 29 lat,
 • posiadają wzrost powyżej 170 cm,
 • są bezdzietnymi pannami

Dziewczyny w wieku od 14 do 18 lat mają szansę na tytuł Wielkopolska Miss Nastolatek, a te w wieku 18-29 na tytuł Wielkopolska Miss. Przed przyjściem na casting kandydatki mogą również zapoznać się ze specjalnie przygotowanym poradnikiem dostępnym na stronie konkursu.
 
W tym roku organizatorzy ponownie przyjmują zgłoszenia od kandydatek z całej Polski oraz po raz pierwszy zainteresowana udziałem dziewczyna nie musi posiadać polskiego obywatelstwa, jednak musi zamieszkiwać/studiować na terenie Polski.
 
Wszystkie zainteresowane kandydatki powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.wielkopolskamiss.pl, a na casting zabrać ze sobą:
 • dowód osobisty lub legitymację szkolną,
 • sukienka,
 • kostium kąpielowy bikini,
 • buty na wysokim obcasie (szpilki),
 • w przypadku kandydatek niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego/rodzica.
 
Dziewczyny, które zakwalifikują się do wielkiego finału wyborów, będą miały szansę powalczyć o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki podczas gali zaplanowanej w na koniec maja 2018 r.
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Wielkopolska Miss 2019 - ruszają castingi! Nowa edycja konkursu Wielkopolska Miss wystartowała! Już w styczniu odbędą się castingi do jedynego... Piątek, 21 grudnia 2018
Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018 - wygraj wejściówki do Strefy VIP! Duet Smolik/Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins i Bitamina zagrają podczas trasy koncertowej Cydr Lubelski... Wtorek, 24 lipca 2018
Nowe królowe Wielkopolski wybrane! Piątkowy wieczór w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim był pełen wielkich emocji. To... Poniedziałek, 25 czerwca 2018
Pierwsza sesja finalistek Wielkopolska Miss 2018 Oto one, finalistki najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Wielkopolskim, mianowicie Wielkopolska... Piątek, 8 czerwca 2018