Logo

Anna Stejakowska nowym dyrektorem gnieźnieńskiego Sanepidu

Artykuł dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Anna Stejakowska nowym dyrektorem gnieźnieńskiego Sanepidu

29 grudnia Beata Tarczyńska - Starosta Gnieźnieński oraz Jerzy Berlik - Wicestarosta Gnieźnieński, oficjalnie podziękowali za dotychczasową współpracę Danucie Winiarskiej - Państwowemu Powiatowemu Inspektorowi Sanitarnemu w Gnieźnie oraz jej zastępcy - Grażynie Bernaciak.

Akty powołania na wspomniane stanowiska, za zgodą Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, otrzymały: Anna Stejakowska, która od dnia 1 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie oraz Joanna Bogucka-Gnat, która również od 1 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko Zastępcy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie.
 

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (7)

Chuck Norris
08.01.2018 16:55

@MARIAN >> JAK COŚ CI SIĘ CHCE,TO IDŹ DO WC !!! I nie zapomnij papieru toaletowego,bo sobie paluszki pobrudzisz i dostaniesz mandat od inspektora SanEpidu.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Grzegorz - 09.01.2018 16:52

Ale masz niziutki, taki ciut, ciut intelekt !Dużo zdrowia w tym nowym roku !

Antoni
02.01.2018 18:58

A gdzie jest taki naganiacz Kaczmarek? Może już jest w Gębarzewie bo już dawno tam powinien być. A jeśli jeszcze zanieczyszcza sanepid to też koniecznie na taczkę i won z nimi.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Andrzej - 08.01.2018 20:34

A coś nie tak ?

Marian... - 07.01.2018 20:44

Chcialbym poznać drogę służbową i posiadane przez p.A.Stejakowską wykształcenie

Chuck Norris
30.12.2017 19:31

Ta pani w środku + Bernaciakowa >>> na taczkę i kierunek Gębarzewo > niech Gniezno odetchnie świeżym powietrzem już od 1 stycznia 2018r.
A te dwie MŁODE PANIE już po wyglądzie na zdjęciach rokują lepszą działalność dla społeczeństwa Gniezna i szansę o oczyszczenie SanEpidu z PATOLOGII I UKŁADÓW PO BERNACIAKOWEJ,które zalegały tam od wielu,wielu lat a Pani Winiarska nie była w stanie jednocześnie oczyszczać SanEpid i walczyć ze zgangrenowaną sitwą gnieźnieńską. Należą się więc podziękowania Pani Winiarskiej za chociaż częściowe oczyszczenie tak zabetonowanego bagna,bo przecież młota pneumatycznego nie miała do dyspozycji służbowej.
Życzę Wszelkich Pomyślności dla SanEpidu Gniezno w Nowym 2018 Roku !!!

Odpowiedz