Logo

REKLAMA
Plik banneru

Jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia OC

Artykuł dodany: Piątek, 29 grudnia 2017
Jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia OC
REKLAMA

Kobietę jadącą Mercedesem zatrzymała do kontroli drogowej gnieźnieńska drogówka. Okazało się, że 20-letnia poznanianka nie posiadała prawa jazdy, obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz przy sobie dokumentów od pojazdu. Została ukarana 500-złotowym mandatem karnym. Policjanci powiadomią również o braku ubezpieczenia OC Fundusz Gwarancyjny.

W środę, 20 grudnia, po południu 20-letnia mieszkanka Poznania jechała przez powiat gnieźnieński drogą wojewódzką nr 194. Mercedesa, którym podróżowała z koleżanką policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli w Goślinowie. Młoda kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że wspólnie wybrały się na przejażdżkę z Poznania do Torunia. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kobieta nie posiada prawa jazdy. Samochód, którym jechała nie miał także obowiązkowego ubezpieczenia OC. Kierująca nie miała też przy sobie dokumentów od pojazdu, który zakupiła tydzień wcześniej, twierdząc, że zostawiła je w miejscu zamieszkania.

Za brak prawa jazdy 20-latka została ukarana 500-złotowym mandatem karnym. Auto usunięto pomocą drogową. Ponadto policjanci powiadomią o braku ubezpieczenia OC Fundusz Gwarancyjny.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Anonim
30.12.2017 22:33

Wszystko ładnie pięknie ale jak człowiek dzwoni i zgłasza że pewna osoba jeździ bez uprawnień podaje gdzie obecnie jest i podaje numery rejestracyjne to policja nie reaguje.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno