Logo

REKLAMA
Plik banneru

3 wypadki i 14 kolizji

Artykuł dodany: Czwartek, 28 grudnia 2017
3 wypadki i 14 kolizji
REKLAMA

Przez całe święta prowadzona była akcja "Bezpieczny Weekend Boże Narodzenie 2017". W dniach 22 grudnia do 26 grudnia nad bezpieczeństwem na drogach powiatu gnieźnieńskiego czuwało ponad 70 policjantów.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego i nie tylko, gnieźnieńscy policjanci prowadzili wzmożone działania mające przeciwdziałać popełnianiu przestępstw i wykroczeń. Podczas licznych kontroli drogowych funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie oraz trzeźwość kierujących.

W trakcie działań na terenie powiatu gnieźnieńskiego doszło do trzech wypadków drogowych, w których trzy osoby zostały ranne. Odnotowano również 14 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem.

Najwięcej czasu i energii mundurowi poświęcili na załatwianie interwencji domowych i publicznych, które w głównej mierze miały podłoże alkoholowe. Odnotowano kilkanaście interwencji domowych i związanych zakłóceniem porządku publicznego. Służba kryminalna oceniła ten okres jako dość spokojny. I tym razem obyło się bez poważniejszych przestępstw.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno