Logo

Pożar autobusu MPK!

Artykuł dodany: Środa, 27 grudnia 2017
Pożar autobusu MPK!

Dzisiaj ok. godz. 17.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze autobusu na ul. Gdańskiej w Gnieźnie. Na miejsce natychmiast wysłano zastęp PSP.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że pożar objął komorę silnika. Autobusem należącym do Spółki MPK Gniezno podróżowali pasażerowie. Dzięki szybkiej reakcji kierowcy wszyscy opuścili pojazd przed przybyciem strażaków. Podjęto również próbę gaszenia autobusu gaśnicami znajdującymi się na wyposażeniu pojazdu.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Gdańskiej był zablokowany.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (7)

Ktroe
29.12.2017 09:27

A co chcesz wyrownac rachunki z kims bo cie wywalili ........

Odpowiedz
Miet
29.12.2017 07:40

Panie redaktorze może Pan pisać daty a nie DZISIAJ

Odpowiedz
Brtcz
28.12.2017 21:31

Tak żle jak jest teraz w MPK ,jeszcze nie bylo !! Dziwię się że odpowiedzialne osoby tego nie widzą.

Odpowiedz
Pasazer
28.12.2017 09:20

Ktory to już autobus ulegl pozarowi za prezesury PS? Czy ktos zauwazy ze bezpiecznstwo pasazerow jest zagrozone? Jakie konsekwecje poniesie mechanik i kierownik warszatu? Troche duzo juz tych niespodzianek w mpk. Moze radni cos z tym zrobia zanim dojdzie do tragedi.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Kierowca - 29.12.2017 09:32

Jak wyglada przeglad codzienny autobusow? Mechanik w nocy w karcie podpisuje ze wykonal oc. No konwka doleje plyn chlodzacy? Jeden mechanik ogarnia w nocy kilkadziesiat atobusow. Wszyscy o tym wiedza. Jak cos sie stanie to i tak bedzie wina kierowcy.

Pasazer2 - 29.12.2017 00:34

Mechanicy z zaplecza mpk to ludzie bez wyspezjalizowanej wiedzy ktorzy potrafia naprawiac tylko Autosany ktore sa juz wycofane z eksploatacji.Brak specjalistycznych szkolen doprowadzi do powaznych awarii ktore moga doprowadzidz do powaznej tragedi.

Nowak piotr
27.12.2017 21:12

dzięki kierowcy samochodu osobowego ,który zatrzymał autobus i poinformował kierowcę