Logo

Krótki spacer po gnieźnieńskich iluminacjach świątecznych

Artykuł dodany: Wtorek, 26 grudnia 2017
Krótki spacer po gnieźnieńskich iluminacjach świątecznych
REKLAMA

Święta powoli dobiegają końca. Przypomnijmy jednak jak w okresie zimowym wygląda centrum Pierwszej Stolicy Polski.

ALBUMY ARTYKUŁU:


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (16)

Juras
01.01.2018 13:16

Głupota ludzka nie zna granic. Tym, którzy nic nie robią i oczywiście nic nie mają to wszystko przeszkadza. Uważam, że nasz prezydent rzeczywiście zaczyna dużo dobrego robić no ale od razu Krakowa nie zbudowano. Za poprzednich prezydentów nie było niczego tylko brud i smród dookoła. Gratulacje panie Budasz tak trzymać.

Odpowiedz
Tola
01.01.2018 00:34

Oświetlenia, skwerki i parki, a ludzie jak zapełniali pociągi do Poznania tak zapełniają. Jedziemy do pracy. Dołączyła do tego młodzież licealna, która nie potrafi docenić "talentu i potencjału" średnich szkół.

Odpowiedz
Gnieznianin
31.12.2017 21:34

Ten z całym alfabetem pod komentarzem nie chce się przyznać, że Prezydent z Gniezna jest super ii to " alfabet t" boli. Ból jest tak duży, że aż jad się sączy ! Proszę powtarzać prezydent Gniezna jest super , zaraz będzie lepiej. Dużo zdrowia zycze .i

Odpowiedz
CDERTYUJK
30.12.2017 21:21

hahahahahahahahah WIESNIARA zabiera glos , niczym jak zwierze na lancuchu przy obejsciu HAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Odpowiedz
Olioli
30.12.2017 13:57

Wio z NASZEJ WIOCHY jak sie komus nie podoba!

Odpowiedz
Zocha
30.12.2017 07:31

Wioski są lepiej oświetlone niż to Wasze Gniezno

Odpowiedz
Bfdghjhgfc n
30.12.2017 03:21

No i Sprawdza sie ze : Wiesniak , zawsze bedzie chwalic swoja WIOCHE - niczym Gniezno . Powtarzam jeszcze raz Gniezno nigdy nie dorowna do tych wiekszych miast , zawsze pozostanie w tyle. Na koniec , zadam pytanie : Gdyby miasto Gniezno bylo by stac to by : W czasie Swiat na rynku , caly czas by sie palily dekoracje swiateczne , po za tym ten nie sprzatniety Zlom na Lubienskiego. Zle zaparkowane samochody , ze nie idzie przejsc chodnikiem. Czy to jest normalne ? W innych wiekszych miastach bylo by to NIEDOPUSZCZALNE !! No ale czego sie mozna spodziewac cos POPRAWNEGO w tym Gnieznie ?? JEST WSZYSTKO NA ODWROT ,i nic dobrego sie nie zmieni w Nowym Roku. TAKA JEST PRAWDA jesli chodzi o Gniezno.

Odpowiedz
Olioli
29.12.2017 17:40

Gniezno nie jest wcale zacofane.Tylko trudno dogodzic maruderom. Jedna choinka to za malol,byloby kilka to byloby za duzo.Proponuje wyprowadzic sie z Gniezna do tych DUZYCH miast.Wio z NASZEJ KOCHANEJ WIOCHY!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Mateusz - 29.12.2017 20:21

Masz rację OliOli niech się wezmą do pracy i sami cos mądrego ci marudzacy zrobią. Krytykować to nie sztuka. Niech spadają z tej naszej Kochanej Wiochy ! Może ich tam gdzieś Oświeci, jak tak lubią światło.

DEEFBG
29.12.2017 14:04

HALINA , tys byla i widziala Wioske , no coz jak juz wczesniej pisalem to ciesza sie jak dzieci z przedszkola , ze cos tam im raz w roku zasieci . Z E N A D A

Odpowiedz
Halina
28.12.2017 20:22

Porównywanie. Gniezna do milionowych czy kilkaset tysiecznych miast, to głupota. Ludzie zanim coś napiszecie, to sprawdźcie czy macie podstawowe wiadomości o tych miastach. .

Odpowiedz
Alan
28.12.2017 18:17

We Wrocławiu też taka stożkowa choinka.

Odpowiedz
Kaziu
27.12.2017 20:29

I do tego jeszcze w dzień oszczędzają na prądzie. Bylem w I święto o 15 na Rynku. Szaro, buro i ponuro. I jeszcze ta kupa złomu na Lubieńskiego. Po zmroku jeszcze jakos to wygląda, ale w dzień... żenada.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Janek - 30.12.2017 06:19

A w domu to masz pewnie ful wypas i tyle światła że w oczy razi ta twoja choinka . Oj ludzie w domu lipa, nic nie robicie, a pretensje do wszystkich i o wszystko !

Zawiedziona
27.12.2017 08:04

no a gdzie jakieś fotki?

Odpowiedz
GHGFD
26.12.2017 21:08

Z E N A D A !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beda i tacy co ciesza sie z tego co maja. A maja w tym zacofanym Gnieznie , to co na WIEKSZEJ WIOSCE JEST , no coz te osoby co beda chwalic ze w okresie Swiat Bozego Narodzenia Gniezno wyglada super , oznacza tylko jedno : W ZYCIU NIE DOZNALY PIEKNO I CZAR UROKU SWIATEL JAKIE DAJE NAM TU POZNAN , KRAKOW , WARSZAWA. Gniezno tez by moglo tak pieknie wygladac. Ale niestety , to co jest na Rynku , to prosi o pomste do nieba. CHOINKA NICZYM STOZEK , TA RAMA DO ZDJEC , WSTYDZE SIE ZE MAMY TAKIE BADZIEJE W TYM ZACOFANYM GNIEZNIE !!!

Odpowiedz